x-kom hosting

Czarny ekran i kursor

michu2366
utworzono
utworzono

Witam, mój problem polega na tym, że na początku pojawił się BSOD gdzie zobaczyłem błąd "MEMORY MANAGEMENT", po ponownym uruchomieniu, zamiast bluscreena lub ekranu blokady, z zegarkiem itd... pokazuje mi się czarny ekran a po chwili kursor i nic więcej.

 

Gdy zamykałem gwałtownie komputer kilka razy aby przejść do narzędzi odzyskiwania, pierwsze co, to próbowałem wejść w tryb awaryjny, jednak podczas ładowania systemu ukazał się błąd o treści "LogonUI.exe - Błąd systemu. System wykrył w tej aplikacji przekroczenie buforu opartego na stosie. Przekroczenie może umożliwić złośliwemu użytkownikowi uzyskanie kontroli nad tą aplikacją"

b7fd3ea1-4bae-4993-8ad6-5e50ee1a3e83.png

63912593-46f4-40c1-81a6-e118c132a24c.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Podaj specyfikację swojego kompa, napisz co robiłeś zanim pojawił się problem?

michu2366
komentarz
komentarz

W środku grania w grę pokazało mi blue screena i od razu zresetowalo komputer, od wtedy czarny obraz i kursor 

karta graficzna: nvidia gtx 1060

procesor: IntelCore i5

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Twój komputer składa się tylko z 2 części ???  Wysil się i podaj CAŁĄ speckę komputera, dokładną....

  • Dobra wypowiedź 1
michu2366
komentarz
komentarz

nie pamiętam teraz dokładnie, musiałbym sprawdzić w komputerze do którego teraz nie mam dostępu... 

a to ma jakieś znaczenie? 

michu2366
komentarz
komentarz

A tak jakbyś na szybko mógł ogólnie zdiagnozować problem? 

jutro prześlę wszystkie parametry 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.