x-kom hosting

Jaki polecacie zasilacz do tej specyfikacji?

MatronX
utworzono
utworzono

Siemano. Z racji tego że mój zasilacz szwankuje, to w skrócie postanowiłem że zakupie nowy. I oto mam pytanie, otóż jaki zasilacz do tej specyfikacji będzie najlepszy?

 

Specyfikacje:

procesor: i5 11400f 6 rdzeni 12 wątkow

grafika: rtx 3070 gigabyte  vision oc biała

RAM: 32gb 3600mhz

płyta: z490 msi meg ace

dysk: kingston nv2 2tb

aktualny zasilacz: fortron hydro k pro 850w 

chłodzenie: navis f240

system: Windows 10 Pro

monitor: SAMSUNG Odyssey G5 C32G55TQBU 2560x1440px 144Hz 1 ms Curved

 

 

 

MatronX
komentarz
komentarz

pytałem o cos dobrego a nie o jakies...

  • Haha 1
rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak myślisz, że ten Seasonic nie jest dobry (a już absolutnie co najmniej przyzwoity), to znaczy, że się nie znasz na zasilaczach.

Edytowane przez rafalluz
MatronX
komentarz
komentarz

@rafalluz miałem i jest chvjowy

  • Haha 2
anioł2009
komentarz
komentarz

Hydro k pro sie wysypal ??? Te zasilacze pracuja z i9 po oc i 3080 tkami. Jak u ciebie sie sypie to winy szukalbym gdzie indziej, poza tym zero info skad taka diagnoza ze to wina zasilacza...

 

Seasonic szmelc ???? 

 

Coraz lepsze tematy :lama:

 

  • Dobra wypowiedź 1
MatronX
komentarz
komentarz

Nie no ja tylko mówię że miałem kiedyś tamten i też się wysypał w skrócie. A co do tego co mam no to bardzo rzadko ale zdarza się tak że sam resetuje się PC. I nie jest to związane z żadnym skokiem mocy 

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

@MatronX a jakiś konkret może, który czynił ten zasilacz "chvjowym"?

 

B12/System Power/Vero L5 ~650W są technologicznie podobne i w zupełności wystarczające.

Edytowane przez rafalluz
MatronX
komentarz
komentarz

@rafalluzpotrzebuje czegos mocniejszego bo mam w planach w przyszlosci zmienic karte graficzna procesor

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

No to najlepiej wrócić, gdy konkretne plany z konkretnymi częściami się wykrystalizują. W ciemno trudno cokolwiek polecić, poza tym do tego czasu same rekomendacje mogą się zmienić.

Edytowane przez rafalluz
Adampoland
komentarz
komentarz (edytowane)

@MatronX Fortrony się nie sypią, nie ma bata(chyba że nabyłeś używany). Seasonic raczej ma dobre zasilacze, ale jak nie lubisz to nie bierz. Jak nie lubisz Fortrona weź Corsaira lub Bequieta.

Corsair CX750 750W 80 Plus Bronze - Zasilacze do komputera - Sklep komputerowy - x-kom.pl

Cooler Master MWE BRONZE V2 750W 80 Plus Bronze - Zasilacze do komputera - Sklep komputerowy - x-kom.pl

be quiet! System Power 10 650W 80 Plus Bronze - Zasilacze do komputera - Sklep komputerowy - x-kom.pl

 

Edytowane przez Adampoland
MatronX
komentarz
komentarz

@Adampoland używany to jest

@rafalluz to jaki mam teraz zasilacz kupic ? XD co mam czekac az za rok dwa bede wymieniac jakies podzespoly a PC ma stac? nwm kiedy to bedzie dokladnie 

rafalluz
komentarz
komentarz

Aha. To proponuję:

https://www.ceneo.pl/152349772

Będzie NAJPRAWDOPODOBNIEJ wystarczający na nieokreśloną wymianę podzespołów "za rok, może dwa".

  • Haha 1
  • Dobra wypowiedź 1
MatronX
komentarz
komentarz (edytowane)

dzieki juz zakupiony i swietnie sie sprawdza, a tak na powaznie to jak cos na ta chwile jakis?

Edytowane przez MatronX
  • 1 miesiąc później...
MatronX
komentarz
komentarz

Uptade w sprawie: nie wymieniłem zasilacza, gdyż problem długo nie pojawił się, lecz podczas przeprowadzki przed chwilą gdy podłączałem klawiature do PC przy moim uchu usłyszałem syknięcie i komputer jak zwykle zresetował sie, wiec mysle ze to zasilacz 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.