x-kom hosting

Czarny ekran

ZaireM
utworzono
utworzono

Witam. Przychodze z problemem nie wyświetlania komputera na monitorze i kompletnego braku sygnału. 

Komputer kupiłem w częściach na xkomie, ale z ich usługą składania. Przyjechał on w piątek i odrazu się wziąłem za instalowanie systemu, ale na początku musiałem włączyć funkcję tpm w biosie, bo wyskakiwał komunikat, że mam za słabe podzespoły, ale później się już udało i go zaczęłem instalować, ale nie w całości, bo nie miałem wtedy dostępu do internetu. 

Następnego dnia więc, gdy podłączyłem go do internetu i monitora, to monitor nie chciał go wykryć, próbowałem na różnych monitorach i z różnymi przewodami hdmi i także nic. 

Wgrałem również nowego biosa poprzez funkcje flash bios button z pendrive, ale to również nic nie dało i teraz nie wiem co robić. Komputer normalnie się odpala i nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. 

Specyfikacja komputera :

Płyta główna: MSI B550-A PRO

Procesor: AMD Ryzen 5 5600

Karta graficzna: ASUS Radeon RX 6600 Dual V2 8GB

Zasilacz: MSI MAG 550W 80 Plus Bronze

Pamięć RAM: Lexar 32GB (2x16GB) 3600Mhz Cl18

ekson_
komentarz
komentarz

Jeśli brałeś kompa z x-kom z opcją składania to masz duży plus na sobie bo z tego co wiem oni to testują. 
Polecam Tobie zrobić kilka rzeczy. Jak nie zadziała to na gwarancję bym oddał. 

1. Wyciągnij baterię biosu. Odczekaj z 10 minut. I włóż na nowo baterię i uruchom PC.
2. Wyjmij jedną kość RAM jak nie wstanie to zamień wyjętą z włożoną. 

3. Jak masz inną grafę to spróbuj podmienić. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.