x-kom hosting

BSOD BAD SYSTEM CONFIG INFO

Luukqss
utworzono
utworzono

Witam, na jednym z komputerów jest problem z uruchomieniem systemu, wcześniej działało wszystko poprawie, pewnego dnia tak po prostu przy włączaniu zaczął wyskakiwać bluescreen z kodem zatrzymania BAD SYSTEM CONFIG INFO, po tym komputer uruchamia się ponownie i następuje automatyczna naprawa która przekierowuje mnie do okienka gdzie mam do wyboru moje konto administratora, następnie muszę podać hasło (przesyłam zdjęcie), a za cholerę nie wiem o jakie hasło może chodzić. Wiem że wystarczyłoby wpiąć pendrive z instalatorem i moglbym po prostu zrobić format, ale czy jest może jakiś sposób który nie będzie wymagać formatu komputera?

IMG_20240205_110327.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Jak się kliknie w strzałkę po lewej to co się wyświetla? Jaka to jest wersja Windows?

adijedi
komentarz
komentarz

zaloguj się na konto microsoftu, wysyłając na maila przypomnienie/zresetowanie hasła :ban:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.