x-kom hosting

RX 7900 XTX - który model ?

BunsenDj
utworzono
utworzono

Cześć. Który model 7900 XTX polecacie ? Osobiście z wyglądu ze wszystkich modeli najbardziej mi się podoba Asus Tuf, jednak nie o wygląd tutaj tylko chodzi. Najczęściej polecaną kartą jest model od Powercolor, a dokładnie Hellhound. Jedynie ludzie skarżą się na piszczenie cewek, ale to już loteria i może być w każdym modelu niestety. Może jest jeszcze jakiś dobry, cichy, chłodny i polecany model ? 

BunsenDj
komentarz
komentarz

Fajne te karty lecz cena przekracza już 5k a założyłem, że muszę znaleźć kartę do tej kwoty. 

Jest trochę modeli tej karty i najlepiej cenowo wypada Hellhound - trochę ponad 4700zł w wersji czarnej, biała trochę tańsza (morele). Asus już ponad 4900zł a 130zł jest Sapphire Nitro+. Mam dylemat na który model postawić, czy może nie dołożyć do tego Szafirka jak taki dobry..

Sławomir
komentarz
komentarz

Asus też całkiem spoko, akurat nitro+ z tej serii mi nie podchodzi wizualnie, wolę stonowane karty jak akurat ma tuf.

Ale to już twój wybór.

W każdym bądź razie tuf, nitro+ jak i Red devil, powinny zapewnić zbliżone wyniki w wydajności, hałasie jak i osiąganych temp. 

 

Ponoć dobrze wypada jeszcze ASRock taichi, ale to by trzeba było sobie porównać z różnych filmów, lub znaleźć jeden który testuje ileś modeli danej karty.

  • Dziękuję 1
BunsenDj
komentarz
komentarz

Właśnie widziałem tego Taichi i też prezentuje się całkiem fajnie. Cena też wydaje się spoko w porównaniu do innych modeli. Muszę przejrzeć jakieś testy. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.