x-kom hosting

Czarny ekran przy odpalaniu komputera

Kacperosssss
utworzono
utworzono

dzien dobry zakupilem ostanio na olx plyte główną Asus prime H410M-K z procesorem i3 10100f i ramem 16gb z gtx'em 1060 6gb

wszystko narazie podlaczylem na biurko bez obudowy na kartonie odpaliłem przez pina do power'a podłaczyłem wczesniej juz karte przez hdmi do telewizora 

i nic mi nie wyskakuje jak by cos nie dzialalo czy to wina że nie posiadam narazie obudowy? 

anioł2009
komentarz
komentarz

Buda nie ma nic do tego.

 

Czy ten procesor wcesniej działał z tą płytą czy zakupiłeś obie części od innych sprzedawców ?

1060 jest na pewno sprawny ?

Zasilacz podpięty do gpu ? Jaki zasilacz masz - marka moc ?

Kacperosssss
komentarz
komentarz (edytowane)

@anioł2009 tak zakupiłem na olx cały zestaw oprocz zasilacza i obudowy a zasilacz to 500w z certyfikatem corsair cx500 

a gtxa od kolegi wzialem to napewno jest sprawny 

 

tylko że przez moj bląd podpiąłem vga do płyty i karte hdmi do monitora cos ma do tego?

anioł2009
komentarz
komentarz

A jak dostałeś paczkę to rozpakowałeś i poczekałeś az komponenty nabiorą temp pokojowej ?

 

Spróbuj wyciągnąć baterię biosu na minutę, włóż ponownie i próbuj bootować.

23 minuty temu, Kacperosssss napisał:

vga do płyty i karte hdmi do monitora

tzn jak vga do płyty ? Ten sam monitor podłaczyłeś i pod vga i pod hdmi ???

Kacperosssss
komentarz
komentarz (edytowane)

@anioł2009 podpialem vga do plyty i do monitora a karte podlaczoną do telewizora bo nie mam monitora z hdmi narazie 

a baterii nie wyjmowałem zxaraz to zrobie

anioł2009
komentarz
komentarz
16 minut temu, Kacperosssss napisał:

podpialem vga do plyty i do monitora a karte podlaczoną do telewizora bo nie mam monitora z hdmi narazie 

podpenij tylko hdmi do karty i do monitora..przy podpieciu do tv zazwyczaj trzeba przełączyc zródło sygnału video w telewizorze

Kacperosssss
komentarz
komentarz (edytowane)

@anioł2009 nie mam monitora z hdmi a teraz podlaczalem laptopa przez hdmi to sie pojawil ekran a jak podlaczylem karte do telewizora to nic sie nie wyswietlało

karta jest sprawna

anioł2009
komentarz
komentarz

Może poszukaj opcji CSM w biosie lub podobnej brzmiącej "compatibility.." z gpu. Być może karta jest za stara dla biosu do rozpoznania. 

Kacperosssss
komentarz
komentarz

@anioł2009 ale o to chodzi ze nic mi sie nie pojawia mam jakby puplit w telewizorze ciągle nawet nie mam czarnego ekranu

anioł2009
komentarz
komentarz
26 minut temu, Kacperosssss napisał:

mam jakby puplit w telewizorze

 

26 minut temu, Kacperosssss napisał:

nawet nie mam czarnego ekranu

 

Nie rozumiem w ogóle co tu napisałeś  masz pulpit ale nie masz nawet czarnego ekranu  :niepewny::hm:

Kacperosssss
komentarz
komentarz

@anioł2009 mam ekran startowy telewizora jakby ale  telewizor wykrywa że coś jest podlączone ale nic sie nie wyswietla  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.