x-kom hosting

Monitor dziwnie mi działa.

Mikulx
utworzono
utworzono

JEDYNIE CO CHCE ZMIENIĆ TO JASNOŚĆ MONITORA
Co działa nie tak?: Monitor normalnie działa tylko jest problem z przyciskami na monitorze, które kiedyś działały normalnie ale po 2 latach użytkowania popsuły się tak o ( przykład: jezeli chce zmienić jasność monitora to nie moge jedynie jak klikne ten guzik od zmieniania jasności to jasność monitora automatycznie maleje dopóki go jeszcze raz nie wcisne aby przestała maleć jasność ),a jeżeli chce otworzyć menu monitora przytrzymywując przycisk do tego 10 sek to pisze mi "Włącz DDC/CI" a jak znowu przytrzymam to pisze "Wyłącz DDC/CI", też mi nie działa program od producenta monitora o nazwie SmartControl II ( jak wygląda to wysłałem screenshota i informacjami monitora )
Model monitora to : Philips 223V5LSHB/00

 

Bez tytułu.png

adijedi
komentarz
komentarz

hej, a mozesz ustawić na default?

  • jasność ustawisz sobie na pc w ustawieniach wyświetlacza lub panelu sterowania gpu ^_^
Mikulx
komentarz
komentarz

@adijedi Nie mam w ustawieniach windows tego, a za pomoca AMD Software czyli panelu sterowania gpu nwm jak ( na youtube nie mogłem znaleść )

Bez tytułu.png

adijedi
komentarz
komentarz
 

obraz.thumb.png.7c6f38fd905c9611424ab3a5d6e9a9c2.png

Mikulx
komentarz
komentarz

@adijedi Każdy nie działa nawet niestandardowy tryb 

 

adijedi
komentarz
komentarz

ok, a możesz jakoś na monitorze ustawić default? wtedy domyślnie miałbyś wszystko zresetowane :furiousPC:

... jeżeli nie - no to tylko zostaje zanieść do serwisu elektronicznego

Mikulx
komentarz
komentarz

@adijedi Menu mi się nie otwiera na monitorze bo jak chce otworzyć to pisze Włącz DDC/CI a jak znowy przytrzymam to Wyłącz DDC/CI.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.