x-kom hosting

rtx 3070 strix temperatury

adasek
utworzono
utworzono

siemano mam taki problem ze jak np gram w forze na max grafice 60 fps ustawione to sie nie grzeje a jak włącze wiedzmina tez 60 fps i srednie ustawienia to grzeje sie nawet do 78 stopni
jak oglądałem różne filmiki to karta gigabyte ealge ma max 68 stopni a z tego co wiem strix ma lespze chlodzenie , czy to wina termopadów?

 

Mogeto
komentarz
komentarz

W karcie powinien być przełącznik. W trybie cichym karta będzie osiągać wyższe temperatury, więc sprawdź jaki tryb jest ustawiony. Przełącznik przestaw oczywiście przy wyłączonym komputerze.

  • 1 miesiąc później...
adasek
komentarz
komentarz

mam na wydajnosc

anioł2009
komentarz
komentarz
Dnia 2.02.2024 o 19:05, adasek napisał:

jak oglądałem różne filmiki to karta gigabyte ealge ma max 68 stopni a z tego co wiem strix ma lespze chlodzenie , czy to wina termopadów?

nie sugeruj sie czyimiś filmikami...2 karty ten sam model mogą mieć różne temperatury choćby ze względu na różnicę w jakości nałożenia pasty  :huh:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.