x-kom hosting

Lenovo Mix 300 - parę pytań

eskfaust
utworzono
utworzono

Witam, posiadam sprzęt z tytułu, Lenovo Mix 300 i mam parę pytań odnośnie tego urządzenia:

- w specyfikacji niejasno jest napisane, że obsługuje karty pamięci tylko do 64 GB? Ktoś próbował więcej?

- jak ta sprawa będzie wyglądać z pendrivem? Próbowałem dysk 320 gb podłączyć, laptop go widzi, więc działa, ale tablet nie, tylko dioda na kieszeni od dysku świeci, zatem mam obawy przed zakupem większego pendrive (tak, posiadam kilka, ale małych, a do tego ustrojstwa chciałem większy pojemnościowo dokupić)

- czy posiada on USB 3.0? Ewentualnie jak to sprawdzić, bo na kilku stronach jest tak, na niektórych nie.

I ostatnie

- jeśli obsługuje większe pojemności, w jakiś sposób, to polećcie jaką kartę/pendrive kupić, żeby zapis i odczyt był w miarę szybki, w granicach możliwości tego tableta.

 

Dziękuję 

ekson_
komentarz
komentarz

Hej,

jeśli specyfikacja jasno pokazuje że do 64 GB to jest to do 64GB. I to będzie działać na pewno. Wyżej nie wiadomo. Masz kartę to sprawdź. Jeśli chodzi o dysk może być słabe zasilanie dlatego go nie widzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.