x-kom hosting

Chce zmienić jasność monitora ale nie mogę. ( Smart Control II )

Mikulx
utworzono
utworzono (edytowane)

Zmagam się z problemem gdzie SmartControl II ( program do zmieniania kontrastu, jasności i takie inne rzeczy na monitorze ) mi nie działa znaczy działa ale nic nie mogę zmienić. Monitor to Philips 223V5LHSB/00 ( https://www.philips.pl/c-p/223V5LHSB_00/monitor-lcd-ze-smartcontrol-lite ). Jedynie co mi pisze na tym programie gdy chcę akurat zmienić jasność monitora to ( to co widać na screen shot ). Jedynie co chce zmienić to jasność monitora ale jak chce otworzyć menu na monitorze za pomocą wbudowanych w nim przycisków to pisze "Włącz DDC/CI" i jeżeli znowu przytrzymam przycisk wbudowany w monitorze to pisze "Wyłącz DDC/CI". Kiedyś to naprawiłem, że mogłem zmienić ustawienia monitora w tym programie lub na przyciskach wbudowanych w monitorze ale zapomniałem jak to zrobiłem.

obraz_2024-02-01_221620125.png

Edytowane przez Mikulx
zły model wpisałem

Mikulx
komentarz
komentarz

NIE POMAGAĆ ŹLE ZROBIŁEM TEN TEMAT.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.