x-kom hosting

Pulpit i dźwięk błędu po wciśnięciu klawisza

SzychaxD
utworzono
utworzono

Cześć, chciałbym się zapytać dlaczego i czy można to jakoś wyłączyć, jak jestem na pulpicie i wcisnę klawisz np. 1,2...0 czy nawet -,= to robi się dźwięk takiego błędu jakby, nic poza dźwiękiem. Windows 10

Niebieska
komentarz
komentarz

Punkt 2.3 naszego prostego i chyba zrozumiałego dla większości użytkowników Regulaminu ForumPC.pl mówi jasno:

 

"Tytuł oraz opis tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku. Nie może to być samo słowo np. „Pomocy” lub „Problem”."

 

W związku z powyższym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu. Dzięki temu na pewno szybciej uzyskasz pomoc na forum. Pamiętaj również o tym aby w przyszłości poprawnie tytułować swoje tematy, bo w przypadku niedostosowania się do tego punktu regulaminu możesz otrzymać ostrzeżenie od Moderatora.

SzychaxD
komentarz
komentarz

Niesamowite, uważam jednak że z moim tytułem nie powinno być problemu.

Poza tym prosiłbym odpowiedzieć w jaki sposób zmienić tytuł

Cytuj

 

 

Gawel
komentarz
komentarz

Znajdź w panelu sterowania dzwięk i wyłącz dźwięki windows

 

 

Screenshot_1.jpg

SzychaxD
komentarz
komentarz

ale to wyłączy wszystkie dźwięki? bo na przykład jak zmieniać poziom głośności to też jest dźwięk i to akurat chce, tylko chodzi mi o to czemu tak się dzieje, czy to czemuś odpowiada

Ogólnie wydawało mi się, że wcześniej nie miałem czegoś takiego, ale jednak się pomyliłem, sprawdziłem na laptopie i jednak też takie coś się dzieje.

Gawel
komentarz
komentarz

Nie, tak jak sobie ustawisz to tak będzie. Możesz sobie zachować dźwięki jakie chcesz 

SzychaxD
komentarz
komentarz

dobra, czyli to jest normalne, proszę wybaczyć za takie bezsensowne pytanie, dziękuje za poświęcenie czasu.

Gawel
komentarz
komentarz

@SzychaxD Nie mam pojęcia jakie dźwięki generują klawisze klawiatury, bo lubię ciszę i mam to zawsze wyłączone   

Zobacz jeszcze to i wyłącz

 

Screenshot_1.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.