x-kom hosting

Smoczysław

Darkoss93
komentarz
komentarz

Ustawić coś w Biosie czy mogę tak zostawic jeszcze została kwestia ramu muszę profil uruchomic ale w cpu z nie pokazuje czy pamięc pracuje w DC Sloty A2 i B2 sa obsadzone

adijedi
komentarz
komentarz
  • nic już nie ustawiaj w biosie, nie musisz ustawiać profilu xmp
  • instrukcja płyty głównej pokazuje w jaki sposób osadzić pamięci, czyli masz wszystko dobrze

:komp:

Darkoss93
komentarz
komentarz

A profil EXPO bo pamięci teraz mają 4800 a są 5600mhz temperatura w stresie 80-84 stopnie trzyma a komputera wgl nie słychać

ekson_
komentarz
komentarz

Ja przyznam szczerze że wykonałbym lepsze fotki w dobrym świetle tak aby widzieć zawartość pc.
Ram dobrze masz osadzony. Ja zawsze ustawiam profil xmp na taki jaki powinien być. Nie podkręcam ramu pukli nie kręcę proca :)

Darkoss93
komentarz
komentarz

Ram tak a2 b2 bo mam w kości użyłem Expo bo mam ryzena 

Darkoss93
komentarz
komentarz

R23 temp 80 84 stopnie trzyma 

Grafikę dopiero będę brac tylko nie wiem czy 2 wentylatory mniejsza czy większą max długość 330

  • Super 1
ekson_
komentarz
komentarz

musisz sam zweryfikować, czy i jaka pasuje. 

Darkoss93
komentarz
komentarz

Napewno 4070 ale model nie wiem jeszcze 

ekson_
komentarz
komentarz

To zacznij sobie sprawdzać najlepiej modele z 3 wiatrakami. 

Sławomir
komentarz
komentarz

Temperatura CPU, jak na to chłodzenie, jest raczej OK. Jednak ważniejsza jest skala podczas normalnego użytkowania.

Osobiście nigdy nie męczyłem zestawu syntetykami jakimiś długimi trybami. Jak już to tylko jeden przelot, aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

 

Co do karty to nie wiem czy nie lepiej poszukać 4070 super w tej samej cenie, bo to jednak większą wydajność w tych samych pieniądzach.

 

 

 

Ps. Przyda się więcej zdjęć.

Darkoss93
komentarz
komentarz

Podczas normalnego uzytkowania internet itp temperatury 38-55 jak zegary podbija

  • 3 tygodnie później...
Darkoss93
komentarz
komentarz

Witam ponownie temperatura w r23 zeszła 77 stopni trzyma teraz pod obciązeniem multi core

  • 3 tygodnie później...
ahaed
komentarz
komentarz
  • Opis powinien być jak najbardziej szczegółowy (opis podzespołów)...

 

 

  • 1 miesiąc później...
Darkoss93
komentarz
komentarz

Komputer już cały ogarnięty przepraszam za zamieszanie z tymi kartami co kilka tematów zakładałem 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.