x-kom hosting

Klucz do aktywacji WINDOWS 8.1 na tablecie.

eskfaust
utworzono
utworzono

Witam, mamy rok 2024, wiem, że mało kto używa Windows 8.1

Mam tablet, Lenovo, wystarczający do wykonywania zadań mu zleconych, ale niestety ma straszne komplikacje z Windowsem 10 (braki sterowników, po znalezieniu ich, zawiesza się, wyłącza)

Na Windows 8.1 działa dobrze, nawet sprawniej i szybciej ogólnie. Jednak chce mieć ten Windows aktywowany, a nie tylko klucz tymczasowy.

W jakim sklepie mogę kupić klucz aktywacyjny? Ofert jest od groma, po ok 40 zł, ale chciałem spytać, o w miarę (działające jak należy) wiarygodny sklep z którego mogę skorzystać.

Dziękuje

adijedi
komentarz
komentarz

Witaj, ja mogę polecić x-kom...w końcu sklep partnerski, sprawdzą ci czy sprzęt ma wsparcie do windowsa, który chcesz, noi pytanie jaka wersja pro czy home - czyli do jakich konkretnie zadań byłoby potrzebne, pozdrawiam

eskfaust
komentarz
komentarz

@adijedi dziękuję za podpowiedź, jednak na stronie widzę, że xkom już wycofał ze sprzedaży windowsa 8.1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.