x-kom hosting

Brak dzięku w słuchawkach.

Paweł409
utworzono
utworzono (edytowane)

Potrzebuję pomocy. Nie mam dźwięku w słuchawkach, mimo iż 2 godziny temu dźwięk był. Przejrzałem ustawienia, zmieniałem gniazda i kable i nic nie pomogło. Problem był już wcześniej ale pomagało przepięcie na inne gniazdo. Szlag mnie trafia od tego "skakania" po gniazdach i kablach. Co robić? Komputer i słuchawki są nowe.

 

Edit: teraz dzwięk jest.

Anawa
komentarz
komentarz

To teraz już jest ok?

Paweł409
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, ale nadal nie wiem, dlaczego dźwięk czasami znika i muszę przełączać się na inne gniazdo, żeby wrócił. To jest tak, że coś oglądam i dźwięk jest, ale jak wyłączę komputer i ponownie włączę, to czasem muszę, przepiąć słuchawki na inne gniazdo. Tak było dzisiaj, oglądałem i dźwięk był, wyłączyłem komputer na 2 godziny, potem go włączyłem i dźwięku nie było. Przepinałem kable-ten dołączany przez producenta do słuchawek i przedłużkę (oba razem i ten dołączany fabrycznie osobno) do wszystkich gniazd słuchawkowych i głośnikowych i zero efektu. Wciskałem przyciski przy słuchawkach i na klawiaturze odpowiadające za dźwięk i też nic to nie dawało. Przejrzałem ustawienia dźwięku w systemie-nic się w nich nie przestawiło. Ostatnią czynnością, jaką wykonałem było podłączenie na chwilę słuchawek przez kabel usb (jest taka możliwość chyba służy do ładownia słuchawek gdyby chciał ich używać jako bezprzewodowe) odłączenie ich i ponowne wpięcie przez kabel słuchawkowy. Po tej czynności dźwięk wrócił.

Paweł409
komentarz
komentarz

No i znowu nie ma dźwięku. Wczoraj był, wyłączyłem komputer, teraz dopiero włączyłem i kicha, dźwięku brak.

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź wszystkie przewody. Na komputerze w menedżerze urządzeń nie ma żadnych błędów, tak?

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Problem jest tylko ze słuchawkami jeśli chodzi o źródło dźwięku? Na płycie masz jakieś oddzielne gniazda słuchawkowe i głośnikowe? W konfiguracji podstawowej zarówno głośniki jak i słuchawki podłącza się do zielonego gniazda karty dźwiękowej no ale wiadomo że zależy to też od zestawu głośnikowego. Korzystasz z karty dźwiękowej zintegrowanej?

Paweł409
komentarz
komentarz

Problem chyba tkwi w słuchawkach. Podłączyłem jakieś inne i dźwięk jest. Ale jeszcze zobaczę co się dzieje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.