x-kom hosting

4-5 tyś upgrade do gier

ferion
utworzono
utworzono

Witam

Chciałbym zrobić upgrade nowego kompa i chciałbym się doradzić.Wrzucam screena z moim aktualnymi podzespołami czy ewentualnie nie mógłbym czegoś wykorzystać.

Pozdrawiam

komputer.png

KillaHill
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakie gry oraz na jakim monitorze? 

Do tych 4-5tyś możesz doliczyć hajs ze sprzedaży obecnych podzespołów? 

ferion
komentarz
komentarz

myśle że mógłbym doliczyć hajs dodatkowy ze sprzedaży.głównie gram w wowa,tft ale nowe produkcje też mogę ruszyć coś jak gta 6 albo skyrim 6 które wyjdą 

mam dwa monitory oba 144 hz 

asus predator  27cali 4k g-sync

Aoc 27 cali 2k g-sync

KillaHill
komentarz
komentarz

Ja bym chyba na Twoim miejscu sprzedał to co masz w całości, bo tak też to zapewne sprzedasz najszybciej. Pytanie czy będziesz mógł wyłożyć ten hajs przed sprzedażą. 

  • Dobra wypowiedź 1
Mogeto
komentarz
komentarz

Masz zbalansowany komputer, więc albo wymieniać wszystko, albo nic.

Teoretycznie i7 9700 ogarnąłby mocniejsze karty graficzne niż RTX2070S (np RTX4060Ti) ale to jest za mały przyrost wydajności na tle RTX2070S, także zostawić tak jak jest, albo wymienić wszystko.

O GTA 6 czy The Elders Scrollach 6 na razie nie ma co gadać. Wyjdą testy wydajnościowe to porozmawiamy, zaś teraz to wróżenie z fusów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.