x-kom hosting

Subskrypcja Tinder

Mateusz1998xx
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie odnośnie mojej miesięcznej subskrybcji mianowicie moja subskrybcja wygasła 19.02.2024 a mimo to mogę korzystać z funkcji Tinder gold to znaczy są dostępne wszystkie funkcje które powinny się zakończyć 19.01 prosiłbym o wyjaśnienie ponieważ niewykupowałem dalszej subskrypcji

 

Pozdrawiam

adijedi
komentarz
komentarz

ile masz wzrostu:dance: ...żartuję, może po prostu nie anulowałeś subskrybcji i ci pobrało z konta z karty podpiętej a ty nawet nie wiesz, bo jest odnawialna

ekson_
komentarz
komentarz

Popraw kolorystykę posta bo nie widać nic. 
 

Cytuj

Witam mam pytanie odnośnie mojej miesięcznej subskrybcji mianowicie moja subskrybcja wygasła 19.02.2024 a mimo to mogę korzystać z funkcji Tinder gold to znaczy są dostępne wszystkie funkcje które powinny się zakończyć 19.01 prosiłbym o wyjaśnienie ponieważ niewykupowałem dalszej subskrypcji

 

Pozdrawiam


To 19.02 czy 19.01?
Takie pytanie należy zadać supportowi tinder nie tutaj. Albo sprawdź czy nie pobrało ci kasy z konta :)
Czasem tinder dajde dodatkowo jakieś promki żebyś z nimi został. NP, gold na miesiac. 

Anawa
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie automatycznie subskrypcja została odnowiona. Musiałbyś sprawdzić w ustawieniach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.