x-kom hosting

Problem ze sterownikiem do drukarki HP LaserJet 8150DN

dan110
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z zainstalowaniem tej drukarki (windows 10) jeszcze tydzień temu wyszukiwała sterownik przez windows update i nie było problemu, teraz są tylko do LaserJet 8000, 8100, 9000 ale na tych sterownikach drukuje krzaki, tak samo jak na uniwersalnym PLC6 ze strony HP, dodam, że mam ja zainstalowaną na windows 7, 10, 11 i wszystko jest ok, teraz chciałam zainstalować na kolejnym win10 i nie ma możliwości, ma ktoś pomysł jak ją zainstalować?

dan110
komentarz
komentarz

Ten sterownik już ściągałem ze strony HP na nim tez krzaki drukuje.

ekson_
komentarz
komentarz

Czy podejmowałaś próbę poprze HP Print and Scan Doctor?

dan110
komentarz
komentarz

Jeszcze nie, muszę sprawdzić. Patrzyłem teraz na win 11 i normalnie wyszukuje ten model w windows update 8150 PLC 6, a na win10 już nie ma, nie da się jakoś pobrać tego sterownika z windows update?

ekson_
komentarz
komentarz

@dan110 Ale do tego nie jest potrzebny WU. 
Może zostań na w11?

dan110
komentarz
komentarz

Niektóre kompy chodzą na win 11, a niektóre muszą na win 10 czy 7, dlatego drukarka musi działać na wszystkich.

ekson_
komentarz
komentarz

To może wydobądź sterownik z innego windowsa 10, i zarzuć na tej na której nie działa. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.