x-kom hosting

witam problem z ledami argb

kubus007
utworzono
utworzono

witam złożyłem ostatnio nowy zestaw komputerowy i posiadam problem z ledami argb

najważniejsze podzespoły które uczestnicą w problemie:

obudowa msi mag 100r

msi mag core liquid 240r v2 argb

msi b550a-pro

i mianowicie mam kartę graficzną i ram podświetlaną i w nich bez problemu można wyłączyć podświetlenie argb lecz w obudowie i w chłodzeniu wodnym nie można tego wyłączyć

w nocy podświetlenie bardzo przeszkadza gdyż komputer leży na biurku więc chciałbym się dowiedzieć czy można jakoś sterować tymi ledami  i wyłączyć je w jakiś sposób chwilowo np. w nocy

dexxone92
komentarz
komentarz

Cześć. Spróbuj zainstalować program MSI center i znajdź tam Mystic Ligh

kubus007
komentarz
komentarz

@dexxone92 zainstalowany da się sterować ramem i kartą graficzną ale nie chłodzeniem i wentylatorami 

 

dexxone92
komentarz
komentarz

Jak masz to podłączone? Wszystko razem argb pod jeden kontroler?

kubus007
komentarz
komentarz

@dexxone92 tak jeden kontroler

 

dexxone92
komentarz
komentarz

Osobiście to sprawdziłbym podłączając osobno wentylatory pod złącze argb czy gasną jak wyłączasz podświetlenie w programie. Osobiście mam inną płytę+Fortis 5 i u mnie również pod jeden kontroler i gasną wentylatory i karta graficzna 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.