x-kom hosting

Jaka karte graficzna do i9900kf?

Nicksu
utworzono
utworzono

Witam jaka karte graficzna pod i9900kf mozna zesparowac myslalem o rtx 4070ti gram głównie  fhd?

 

moje aktualne podzespoly:

 

-procesor Intel Core i9900KF

-Płyta główna MSI MPG Z390 ATX

-zasilacz Thermaltake Toughpower GF 850W 80 Plus Gold

-obudowa Regnum 400 air Endorfy

-ram Adata XPG Gammix 2x16 Gb 3200mhz

-chlodzenie Endorfy navis f280 argb

-dysk Adata xpg 1tb  sx8200 pro

 

Mogeto
komentarz
komentarz

RTX4070Ti za mocny by parować go w duecie z i9 9900KF, rozsądniej będzie ograniczyć się do zwykłego RTX4070, ewentualnie jakiś Radeon 7800XT.

  • Haha 1
Nicksu
komentarz
komentarz

czemu uwazasz ze rtx 4070ti nie a np na komputronik mowili ze niby spoko rtx 4070 ti ale z drugiej strony ten rtx 4070 tez moze byc :D

Nicksu
komentarz
komentarz

no kumam a co jesli ten rtx 4070 rozwazam niz tego 7800 xt bedzie lepszym wyborem ?

zasilacz zawsze mozna zmienic wsumie

a pytanie z drugiej beczki jaki bys polecal zestaw podzespolow za 8500 pln ?

Takie cos tez rozwazam

Z co do karty np rtx uzywany 3080-3090 czy 6900 xt mialby sens w takim razie bardziej wole zielonych z tego wzgledu ze cale zycie na nvidia te amd jakos nie koniecznie napawa mnie symoatia do nich :P

tez chyba ze mialby sens rtx 4060/4060ti ew ten 4070 np ?

Nicksu
komentarz
komentarz

na tym 7800 bedzie widac fpsy ogolnie i lepsza wydajnosc ?

tu mi tak odpisal blackwhite 

hejo, pewnie możes zmieniać, zwłaszcza jak chcesz grać w wyższych rozdzielczościach

jesli chodzi o rtx 4070ti

 

 

nie widac problemow z rtx 4070ti

chyba ktos tu slabo sie orientuje

Nicksu
komentarz
komentarz

Juz wszystko jasne Pentium320 takiej odpowiedzi szukalem :) i wyborem bedzie rtx 4070 Dzieki Ci wielkie :)

Mogeto
komentarz
komentarz

Typ mnie wyśmiał, że w pierwszym poście poleciłem mu RTX4070, a na sam koniec stwierdził, że wybiera RTX4070. No geniusz.

  • Dobra wypowiedź 1
Pentium320
komentarz
komentarz

Mnie nie pytaj, też nie ogarniam :E

  • Super 1
Nicksu
komentarz
komentarz

@Mogeto Ale bystrzacha z ciebie madralo potrzebowalem konkretniejszej odpowiedzi od osoby powyzej nie wielkiego jego moscia co sie zna nimy na wszystkim ................

Znawcy forum .............

oraz eksperci :)

  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.