x-kom hosting

Problem w nowym PC z podłączeniem się do WiFi

kushster33
utworzono
utworzono

Witam, 

parę dni temu przyszedł mi złożony komputer na płycie głównej AsRock b650 pro rs wifi, lecz niestety nie mogę się połączyć z domowym wifi. 
Mam włączone 2 częstotliwości w routerze tj. 2,4 Ghz oraz 5 Ghz i jak klikam w ikonę wifi w komputerze to wyskakują mi 2 dostępne sieci UPC123… oraz UPC123…-5G. Niestety nie mogę się połączyć z żadną z tych sieci i wyskakuje po prostu komunikat, że nie można się połączyć z siecią. Czy ktoś zna powód/możliwe powody dlaczego nie mogę się połączyć z żadną z tych sieci? W laptopie bez problemu się łączę z wifi :(
Czy to może dlatego przez PC nie mogę się połączyć, że router jest ustawiony na dwie częstotliwości? Czy może coś nie gra ze sterownikami? 
 

Z góry dzięki za odpowiedź, w razie pytań jestem do dyspozycji.

Bors
komentarz
komentarz

Cześć

 

Jeżeli z żadną nie możesz sie połączyć pewnie update systemu albo/i sterowniki radia w kompie. Jak to nie pomoże to pisz.

 

Powodzenia

kushster33
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedz. System mam zaktualizowany, spróbuje pod wieczor poszperać przy sterownikach i dam znać czy coś wskórałem :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.