x-kom hosting

Brak Połączenia z siecią , brak dźwięku.

Xzarzyk
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam po czystej instalacji systemu Windows 10 na Laptopie Acer D16H1 nie mam dostępu do internetu nie wyświetla się żadna sieć ( przed reinstalacją sytemu wszystko działało).Nie działa system głośników. Z mojego punktu widzenia wygląda jak by system nie zainstalował żadnych sterowników. Na załączonych zdjęciach widać w zakładce inne urządzenia pełno niezgodności a w kartach sieciowych wszystko jest. Próbowałem aktualizować sterowniki klikająć na nie i aktualizuj i wyskakiwał błąd. W Panelu Sterowania >Sieć i Internet > Połączenia sieciowe a następnie zmień ustawienia karty sieciowej w tym folderze jest pusto.
20240130_173317.thumb.jpg.9dd56f8cb23bb3899bd39d06d7adf637.jpg
 20240130_173413.thumb.jpg.9c9dc3c65da9d0750ca1d9bd42bce929.jpg20240130_173331.thumb.jpg.82adc547fa59402d0b9b8da401a0e121.jpg

Edytowane przez Xzarzyk

Anawa
komentarz
komentarz

System w jaki sposób przeinstalowałeś? Była partycja recovery?

Xzarzyk
komentarz
komentarz

@Anawa z pendrive 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Instalator pobrałeś z oficjalnej strony Microsoft? Wcześniej także był Win 10 zainstalowany?

Xzarzyk
komentarz
komentarz

@Anawa @Anawa Tak z strony Microsoft i też wcześniej tam był zainstalowany Win 10

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Jeszcze raz bym przeinstalował system.

ekson_
komentarz
komentarz

Zrób pena z iso windows 10 rufusem. 
Ale robiąc go zaznacz image.png.d3ea269ceeb49454483cc370e61fd008.png
Schemat partycji jako MBR nie GPT.
Ja się męczyłem z gównem 2 msc puki nie odkryłem tego na jakimś tureckim forum ;)

eskfaust
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja, na swoim customowym laptopie miałem też z tym problem, jednak po przeinstalowanie systemu, najpierw instalowałem WSZYSTKIE aktualizacje windows, z poziomu Windows Update, później automatyczne wyszukiwanie sterowników, i ewentualna aktualizacja ich po nazwie urządzenia. A kiedy był brak nazwy, i w ogóle nie było sterowników, pomagał mi program IO Driver Booster Free, ale nie polecam go do aktualizacji sterowników już tych które posiadasz, i "znasz" bo często mi coś psuło, tylko do urządzeń których nie mogłem zidentyfikować "windowsem". 

 

@nie doczytałem, o braku dostępu do internetu, a próbowałeś "kablem" ? albo spróbuj ten sterownik 

Wireless LAN_Broadcom_1.596.10.0_W10x86_A.zip

Edytowane przez eskfaust
Xzarzyk
komentarz
komentarz

@eskfaust to notebook jest i wejscia nie ma na kabel od neta :/ 

 

eskfaust
komentarz
komentarz (edytowane)

@Xzarzyk@Xzarzyk spróbuj sterowniki które załączyłem, zainstalować do karty sieciowej, mając dostęp do internetu to z resztą sterowników powinieneś sobie poradzić. Jeśli to notebook, to miałem ten sam problem, ale z Lenovo, o bardzo podobnych parametrach, pomógł tylko powrót na windows 8.1 i sterowniki ze strony producenta, na windows 10 nie chciał działać poprawnie, mimo windowsa 10 na partycji recovery, i pomimo tego, że wcześniej też był na nim windows 10. Nie wiem, nie rozumiem, jakaś magia

Edytowane przez eskfaust

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.