x-kom hosting

Gra edukacyjna z 2009 roku -- CZARODZIEJ polski historia angielski matematyka itp

adrstud
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

przychodzę z zapytaniem o grę z dzieciństwa mojej uczennicy. Mówiła, że 2009 roku miała ją na płycie CD, wydaje jej się, że została ona zakupiona, ale możliwe, że była dodatkiem do jakiegoś czasopisma. Była to gra edukacyjna z ćwiczeniami z angielskiego, matematyki, historii, itp. Przede wszystkim pamięta czarodzieja, który był swego rodzaju pomocnikiem / prezenterem treści. Pamięta zadania, w których trzeba było łączyć ze sobą 2 elementy, przeciągać odpowiedzi, zaznaczać je. Na razie mówiła, że nie pamięta nic innego, ale może ktoś skojarzy? Mówi, że gra była podobna do tej ze zdjęć.image.png.6c006ec0f61f6350e7663b06a4ae6227.png image.png.7879131b59fc39d8d2c6bcaf026d042d.png

Anawa
komentarz
komentarz

Jak nie pamięta jak gra wyglądała, to może być trudno znaleźć... a gra była po polsku?

adrstud
komentarz
komentarz

@Anawa Tak, po polsku. Chciałam pomóc, bo pamiętam, że ja też czasem szukałam gier z dzieciństwa i satysfakcja ze znalezienia takiej gry była niesamowita. Jeśli się teraz nie uda, to może kiedyś trafi :)

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź na stronach ze starymi grami, np. https://www.myabandonware.com/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.