x-kom hosting

Odpowiednie temperatury podzespołów

Kubson25
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, składałem komputer około 2 miesięcy temu i dopiero teraz wpadłem na pomysł żeby go "przetestować" programem occt, włączyłem test w OCCT stability i wybrałem power. 
Chciałem spytać czy temperatury są w normie czy coś kombinować, zmieniać.  Grafika w peak to 73 stopnie i stoi (rx 570 4gb gigabyte) DYSK Lexar nm710 1tb 48-55C 

Obudowa bequiet 500FX 1 wentyl 140 na tyl 3x120 przód, w bios ustawione zeby dopasowały sie do temperatury PROCA a nie PŁYTY(Zmienić to na płyte czy procesor lepiej?)


cpu.png.cdd096e49eda7cb096cf4c7443bfcc49.pngcpus.png.4766e7b2e98e37aada443498ec96dd80.pngplytarams.thumb.png.5d260d83c75de819f9089786a59b7a9f.png

[płytaram.png

Edytowane przez Kubson25

Sławomir
komentarz
komentarz
23 minuty temu, Kubson25 napisał:

w bios ustawione zeby dopasowały sie do temperatury PROCA a nie PŁYTY(Zmienić to na płyte czy procesor lepiej?)

zostaw jak jest ustawione.

Nie napisałeś nic o chłodzeniu procesora, ale temperatury jak na testy syntetyczne są OK.

Kubson25
komentarz
komentarz

Tak zapomniałem, procek chłodzony wiatrem endorfy fera 5 dual, ale jeśli temperatury w porządku to dziękuje :)

Kubson25
komentarz
komentarz

A temperatury płyty głównej a temperatura chipsetu to dobre temperatury? i co rozumiec w temperatura płyty głównej i chipsetu(W sensie co znaczy) ? Czy to jest sekcja zasilania, jeśli nie to jak sprawdzic i czy w ogóle da się sprawdzić temperaturę sekcji zasilania :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.