x-kom hosting

Wybór słuchawek

TMRE
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych. Cena do 300zł. 

Moje oczekiwania:

 -firma Edifier

-dźwięk przestrzenny 

-regulacja głośności 

-redukcja zakłóceń/ szumów.

Moje obecne słuchawki to Sony WH-510. Jeżeli chodzi o cenę, mogę trochę podwyższyć budżet. 

Po podłączeniu moich obecnych słuchawek, występują zakłócenia, szumy. Chciałbym aby w nowych słuchawkach nie występowały zakłócenia/szumy/przerywania

Proszę o poradę. 

Dziękuję.

 

 

Edytowane przez TMRE

adijedi
komentarz
komentarz

Hej, co prawda nie polecam w tym temacie żadnych słuchawek Edifiera, ale zaciekawił mnie wątek i sprawdziłem sobie te słuchawki które masz.

Czy to się dzieje odkąd je masz, czy może po połączeniu się np ze smartfonem, tv - też występują szumy, czy tylko przez pc...:impreza: i jak Ci się sprawują te słuchawki sony, dzięki

TMRE
komentarz
komentarz

Odkąd je posiadam, po podłączeniu słuchawek tylko do komputera występują szumy, dźwięk jest przerywany. Serwis oczywiście nie domaga, bo słuchawki działają, a to że przerywa to "oni" (czyt. serwis) nie widzi problemu. Co dziwne, głośniki podłączone do komputera (właśnie firmy Edifiery, działają bez zarzutu, dlatego skłaniam się właśnie ku tej firmie).

Jeżeli chodzi o same słuchawki, to raz - odpadł nausznik (serwis naprawił usterkę). Poza tym, słuchawki czasami same się rozłączają bez powodu. Słuchawki użytkuje blisko 3-4 lata, a bateria w słuchawkach już nie domaga. Mam nadzieję, że w następnych słuchawkach nie będę miał żadnych wymienionych typu przygód . Odkąd posiadam głośniki do komputera Edifier R1010BT, postanowiłem dać szansę firmie Edifier. Nie upieram się ogólnie do tej firmy, ale głośniki już 3 lata działają bez zarzutu. 

Oto moja opinia na temat moich obecnych słuchawek. 

 

 

  • 1 miesiąc później...
tomasz 090
komentarz
komentarz

bardzo dobrym wyborem będą małe ale dające wiele frajdy z odsłuchu SONY WF-C500,

TMRE
komentarz
komentarz

Dokanałowe odpadają. Od miesiąca jestem posiadaczem Edifier G5BT. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.