x-kom hosting

OC galaxy 8800 gt cooler master hp

Gość
utworzono
utworzono

Od Wczoraj Jestem Szczesliwym Posiadaczem Galaxy GeForce 8800 GT HEAT PIPE COOLER MASTER

Mam do was pytanko ;)) Do Ilu ja moge bezpiecznie OC?

falcon1984
komentarz
komentarz

Na tym chłodzeniu HeatPipe to myśle, że gdzieś tak 650/1900(1950)

Z lepszym chłodzeniem to nawet 700/2100 ;)

Machur
komentarz
komentarz

mysle ze do 650/2000 mozna dobic :) oczywiscie z przewiewna obudowa :) ewe. 8cm wiatrak na bok obudowy w miejscu gdzie jest karta :)

Walkman
komentarz
komentarz

z tym chłodzeniem , ja bym sie temperatur obawiał ........

ale 650/2000 możesz chyba dać

PS> nie lepiej było wziąśc evege gtsa za 540zl ;p

Gość
komentarz
komentarz

Jeszcze nie zamowilem ^.^ w srode zamawiam :P ale ta z HP chyba sie bezpieczniej kręci

Dobra najlepsza karta graf do 540 zł max!! i zadnego allegro .. cos polecasz? bo wszyscy mi polecja to galaxy 8800 gt z hp

Co myslicie o tym ?

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,48153/

falcon1984
komentarz
komentarz

Ale ona jest głośna jak diabli <_<

snip91
komentarz
komentarz

Cicha nie jest, ale wydajna i chłodzenie dobre. Jak głośność nie przeszkadza to można brać, jak przeszkadza to Galaxy HP.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Można ewentualnie kupić jakiś regulator obrotów do tego Twintecha, ktoś z forum tak zrobił i ma ciszę...

Piotr1986
komentarz
komentarz
Dobra najlepsza karta graf do 540 zł max!! i zadnego allegro .. cos polecasz?

Szkoda bo tu jest bardzo ciekawa alternatywa http://www.allegro.pl/item384389812_gigaby..._gts_512mb.html

Lub zapytaj faceta z tej aukcji czy ma jeszcze te karty http://www.allegro.pl/item380659447_evga_8...ncji_sklep.html to nówki sztuki tyle, że bez pudełka i wkońcu to EVGA

Gość
komentarz
komentarz

wezme tą Twintecha halas to nie problem :) jade 24/7 100 % fan karta graf / cpu =) komp pod wielkim biurkiem nawet na 100 % go nie slychac! czyli najlepsza ta Twin Tech =)?

Gigabyte juz ogladalem za duzo problemow z nimi są :) chyba ten Twintech bedzie najlepszy

Ktos juz kupowal z tego serwius? niechce byc zrobionym w jajo :D

Piotr1986
komentarz
komentarz

Jeśli jednak masz 540zł to napisz do tego faceta co sprzedaje te EVGA 8800GTS na allegro. Karta nieporównywalnie lepsza od Twintecha z długą gwarancją, chyba że zależy Ci na kolorowym pudełku.

EDIT: http://www.allegro.pl/item379524066_nowa_e...gwarancji_.html tu masz te same karty 20zł drożej (zresztą to ten sam sprzedawca).

BlackRaven
komentarz
komentarz

Nie trzeba pytać, gość wystawił kolejną aukcjię, tyle że 20zł drożej:

http://www.allegro.pl/item379524066_nowa_e...gwarancji_.html

Ale tak czy inaczej warto dołożyć, wydajność wyższa od 8800GT, a pudełko? na co to komu :P

Gość
komentarz
komentarz

Niee wezme TwinTecha i tak mialem wydac 450 zł ;)

BlackRaven
komentarz
komentarz

No to bierz, zawiedziony napewno nie będziesz :)

Piotr1986
komentarz
komentarz

To po co wprowadzasz ludzi w błąd pisząc:

Dobra najlepsza karta graf do 540 zł max!!

??

Gość
komentarz
komentarz

Dlaczego sugerujesz ,ze wprowadzam w blad!? to ze napisalem ze mialem wydac( planowalem 450 zl ) to nie znaczy ze za tyle kupie? napisalem do 540 zl max i nie z allegro a wy mi dajecie za 560 i allegro nie rozumiem o co ci chodzi..

falcon1984
komentarz
komentarz

TwinTech to bdb karta. Super chłodzenie i O/C, jesli głośność ci nie przeszkadza to super wybór

Gość
komentarz
komentarz

Jutro zamawiam shh =D ciekawe kiedy przyjdzie Falcon wiesz cos o tym serwisie? gadam z jakims kolesiem z serwisu na gg hmm =) fajnie by bylo miec ja w czwartek/piątek

Piotr1986
komentarz
komentarz
Dlaczego sugerujesz ,ze wprowadzam w blad!? to ze napisalem ze mialem wydac( planowalem 450 zl ) to nie znaczy ze za tyle kupie? napisalem do 540 zl max

Więc trzeba albo napisać 450zł albo 540zł bo to spora różnica.

max i nie z allegro a wy mi dajecie za 560 i allegro nie rozumiem o co ci chodzi..

Chodzi o to, że na allegro również sprzedają sprzęt sklepy przykład ta właśnie karta EVGA. Pozatym pierwszy link dałem ci w cenie 540zł (i tu jest własnie wprowadzenie w błąd bo to kwota którą podałeś jako Twoje maksimum, mogłeś wysłać e-mail z pytaniem czy mają jeszcze w tej cenie te karty).

Pozatym jeśli ma się 540zł max to napisaliśmy Ci że lepiej dołożyć 20zł i wziąść High End'ową kartę, wydajniejszą od 8800GT jakieś 300zł taniej niż w innych sklepach.

Gość
komentarz
komentarz

Czy ty jestes przepraszam ,, głupi '' ? co ma znaczenie słowa ,, mialem i tak wydac 450 zł hehe '' ? skoro napisalem max 540? skoro pisze max 540 to ma byc 540 a ty mi wyjezdzasz z tym 450! .. napisalem 450 ze mialem zamiar wydac pare dni temu ale wole dolozyc... co Cie obchodzi to .. ile mialem zamiar wydac? skoro pisze 540 .. to sory ale g* ci do tego.. =/ w ogole na co sie kłócisz nie rozumiem powodu tego , ze piszesz.. Lol pisze max 540 i taka mi pokazal saper i mu dziekuje a ze pisze ze mialem w planach wczesniej wydac 450 to moja sprawa i mozesz sie wypchac =/

Piotr1986
komentarz
komentarz
Czy ty jestes przepraszam ,, głupi '' ? co ma znaczenie słowa ,, mialem i tak wydac 450 zł hehe '' ? skoro napisalem max 540? skoro pisze max 540 to ma byc 540 a ty mi wyjezdzasz z tym 450! .. napisalem 450 ze mialem zamiar wydac pare dni temu ale wole dolozyc... co Cie obchodzi to .. ile mialem zamiar wydac? skoro pisze 540 .. to sory ale g* ci do tego.. =/ w ogole na co sie kłócisz nie rozumiem powodu tego , ze piszesz.. Lol pisze max 540 i taka mi pokazal saper i mu dziekuje a ze pisze ze mialem w planach wczesniej wydac 450 to moja sprawa i mozesz sie wypchac =/

Nie kłócę się, grzecznie wyłożyłem swoje racje, użyłem odpowiedniego słownictwa i poziomu kulturalnego, na co Ty atakujesz mnie personalnie, widać już w liceum nie uczą co to dyskusja na poziomie. Choć przepraszam o poziom rozwoju kulturalnego powinni zadbać rodzice więc zostawmy szkoły w spokoju. Ponadto Twoje wypowiedzi świadczą o poziomie intelektualnym dziecka neostrady, chociażby składnia językowa i trudnośći w wyrażaniu swoich myśli/poglądów. Wkońcu nieumiejętność wyrażenia poglądów prowadzi do frustracji a stąd tylko krok do agresji. Jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem (choć z nauką tego też są problemy w liceach) to moje racje Ci wyłożyłem wyraźnie i klarownie w moich poprzednich postach i napewno je zrozumiesz.

Na zakończenie dodam, iż nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w dalszą dyskusję ponieważ wole rozmaiwać z ludźmi którzy mają coś sensownego do powiedzenia, i w dyskusji wykazują odpowiedni poziom kulturalny oraz umieją poprzeć swoje argumenty, więc jeśli chcesz możesz pisać do woli. Papier jest cierpliwy, wszystko zniesie....

//to samo co poniżej - jak masz jakiś problem to na PM a nie an forum

//jeszcze jeden taki post i poleci warn

//vocativus

Gość
komentarz
komentarz

W takim razie , jaki sens ma zwracanie uwagi ma na zeczy bezsensowne? Piszę to co mam ochotę a to co już sobie myśle to moja osobista sprawa.

Skoro jesteś tak kulturalny , to niewspomniałbyś słowem o rodzicach i żadnych sprawach wiążącymi się z nimi . Atakuję Cię personalnie bo wciskasz mi żeczy których nie powiedziałem . Takie jest moje zdanie , powinieneś w ogole się nie udzielac skoro nie tyczy Cię to grafiki .

Co do pisma , moglibyśmy siedziec tu do wieczoru gdybyś miał wyraźił taką ochotę , abym napisał Ci roziwnięta wypowiedz szczerze mówie niechce mi się więc pisze językiem prostym tak aby było szybko a zarazem zrozumiale więc nie ucz mnie jak się wypowiadzac ( nie mam literki Ci < mam jako skrót klawiszowy do funkcji CCC. Gdyż zaraz powiesz , że piszę niepoprawnie po polsku (do czego się przyznaje )

//ile razy mam Ci powtarzać zebyś nie spamował na forum?

//+10% na otrzeźwienie i bedę otrzeźwiać w ten sposób do skutku za każdego posta który nic nie wnosi do tematu

//jak masz jakiś problem to pisz to danemu użytkownikowi na PM.

//vocativus

newwikus
komentarz
komentarz

a jesli dac wietrak na obudowe z boku to jak ma byc ustawione ma wyciagac czy wpuszczac powietrze???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.