x-kom hosting

upgrade wymiana do rozdzielczosci 2560x1440

kosak32
utworzono
utworzono

plyta glowna msi b450 tomahawk > plyte na jakas b550?
ram Kingston DDR4 32 GB 3200
procek ryzen 5 3600 4.00ghz >wymieniac na ryzena 5600x?
grafika gigabyte gtx 1660oc 6gb> a grafike nie wiem wlasnie jaka do 1440p
SilentiumPC Vero L1 600W 

cena mozliwie jak najtaniej 

adijedi
komentarz
komentarz

a jaki masz budżet, w pierwszej kolejności co możesz zrobić to upgrade biosu, dokładnie i umiejętnie przez poradnik na yt  - wymiana na 5600, nie koniecznie musi być x

najtaniej to by było szukać okazji przy 6700xt ok 1300 zł widziałem na xkomie czy komputroniku, ale trzeba sprawdzać na bieżąco

kosak32
komentarz
komentarz

płyta ma najnowszy bios , budżet do 4 tysięcy ale zawsze są raty , ja bardziej celowałem w 4070 super chce zobaczyć ten raytracing na własne oczy 

adijedi
komentarz
komentarz
  • koszt tej najnowszej karty to ok 4 tys
  • ryzen 5 5600 ponad 500 zł, płyta może zostać
  • przy tym gpu konieczna wymiana zasilacza na jakiś atx 3.0 i z większym zapasem mocy, na stronie x-kom w opisie zasilaczy masz rekomendowaną moc zasilacza dla każdej karty, tutaj też jest koszt do ok 500 zł
  • Super 1
kosak32
komentarz
komentarz

a pci-e 3.0 nie będzie ograniczać grafiki?

adijedi
komentarz
komentarz

zwróciłem uwagę na ostatnią linijkę twojego postu, więc dlatego tak ci odpowiedziałem autorze :cfaniak:

kosak32
komentarz
komentarz

nie chce marudzić:D ale mam wrażenie ze ten 5600 może trochę być za slaby do tej karty

kosak32
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrobię tak wymieniam na razie grafikę i zasilacz a później zobaczę czy wezmę nowe b650 z 7600 lub do tej płyty dokupię 5800x3d

zasilacz z zapasem bo 850w MSI MAG A850GL

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.