x-kom hosting

Czy karta graficzna pracuje prawidłowo? Problem w karcie?

freesamen
utworzono
utworzono

Cześć,

Mam do was pytanie w sprawie karty graficznej   (na podstawie printscreena),   czy karta graficzna zewnętrzna nie powinna obsługiwać operacji graficznych priorytetowo a być wspomagana ewentualnie zintegrowaną? Wg załącznika wygląda to na odwrót)  stąd mam pytanie czy to jest prawidłowo.

Komputer używam głównie od korzystania z internetu + oglądania filmików,   nie gram na nim. 

Stąd jak modernizowałem go to wymieniłem większość podzespołów,   a kartę graficzną pozostawiłem starą, dziś jednak jak przeglądałem jakies filmiki to zdarzyło mi się że mi je przycięło stąd tak zastanowiłem się czy to może przez kartę graficzną.

Sprzęt jakim dysponuję to:
Procesor I5-13600K
pamiec Ram 16GB
dysk SSD Kingston KC3000 M.2.PCIe 4.0
karta graficzna GTX 750 1GB

do komputera są podłączone dwa monitory o rozdzielczości 2560x1440 144hz.
Przy czym jeden monitor jest podłączony kablem do karty graficznej na procesorze a drugi monitor jest podłączony kablem do karty graficznej GTX 750.  Ma to znaczenie do którego gniazda jest podpięty kabel?  Tzn obraz idzie poprawnie na oba monitory tylko pytam czy ma to może znaczenie która karta ma więcej zadań narzucone w zależności czy od tego na którym monitorze co leci.

Być może te rolki na FB były nagrane tak żeby przycinało je, ale przy okazji skusiło mnie to przyglądnięcie się obciążeniu sprzętu w postaci printscreenow  i byłbym wielce wdzięczny jakby ktoś bardziej biegły ode mnie w sprzęcie IT na ich podstawie wyciągnął wnioski i się nimi podzielił.

1zrzut.JPG

2zrzut.JPG

3zrzut.JPG

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.