x-kom hosting

Czy mój komputer jest za stary na moje oczekiwania? Płynność w CS

dawid750
utworzono
utworzono

Witam, 
Zacznę od tego że jestem zielony w komputery i jedyne co przyszło mi do głowy przed wyrzuceniem mojego PC przez balkon to zwrócenie się o pomoc do Was.

 

 

  1. Problem jest taki, że wymieniłem karte graficzną z 1060 na 3060Ti 4miesiące temu i mam wrażenie że niewiele sie zmieniło poza nieznaczną ilością fps.
    W grze może i nie brakuje fpsów bo jest to na poziomie 220-320fps ale gra generalnie nie jest płynna. Monitor mam 144hz więc też powinno być w miarę ok dla oka (w ustawieniach również 144hz). Procesor też wydaje mi sie, że nie jest tragiczny i jakoś powinno to hulać jak na te fps. 
     
  2. Pytanie jest takie, czy coś w nim po prostu wymienić, czy nie ma juz co tu dokładać i spróbować go sprzedać? 
    A może coś w ustawieniach jest nie tak? 

    Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :)

 

 

komput.jpg

komp1.png

komp2.png

adijedi
komentarz
komentarz (edytowane)

jaki masz monitor i czy próbowałeś z różnymi ustawieniami odświeżania - czy dalej rwie,

sprawdzałeś tylko w cs czy w innych tytułach to samo

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Pokaż screen z crystal disc info.

Testowałeś ram memtestem albo windowsowym narzędziem diagnostycznym, procek testowany w occt?

Jakie temperatury?

ero123
komentarz
komentarz

Probowales blokowac fpsy jak lataja tak 220-320?

dawid750
komentarz
komentarz

@leelareso 

 

@ero123 w sensie żeby było max 250 ustawione na przykład? tak, to robiłem

kon.png

kon1.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.