x-kom hosting

EVGA e-GeForce 8800 GT 512MB SC SuperClocked

djgoo
utworzono
utworzono (edytowane)

co sądzicie o tej grafie ?? warto kupić ??

mis456
komentarz
komentarz

Zależy za jaką cenę

Machur
komentarz
komentarz

ja bym bral GTSa.

djgoo
komentarz
komentarz

(...)

// jeśli cytujemy - podajemy źródło!

// naekana

Szajba_m-ce
komentarz
komentarz

Polecam kartę mam ją od dwóch miesięcy i nie narzekam NFS pro Street na max detalach z max rozdzielczością działa płynnie. Jak na razie jej nie kręcę ale jak będzie taka potrzeba to jest potencjał do tego. Kupuj lepsza karta od 8800 GTS.

Machur
komentarz
komentarz

ale GTSa tez zawsze mozna podkrecic i wtedy jest jeszcze lepszy:)

djgoo
komentarz
komentarz
ale GTSa tez zawsze mozna podkrecic i wtedy jest jeszcze lepszy:)

ale ile kosztuje GtS cena też wchodzi w grę za taką cenę jak za GT nie kupisz lepszej karty zresztą pisze że nawet bez podkręcania wyprzedza GtSa ;P

Gość
komentarz
komentarz
pisze że nawet bez podkręcania wyprzedza GtSa ;P

Tu chodzi o stare GTSy 320mb i 640mb. Nowego (512mb) nie wyprzedzi.

Sonido
komentarz
komentarz
Kupuj lepsza karta od 8800 GTS.

Jak masz zamiar pisać takie głupoty to lepiej zamilcz. 8800GTS 512MB jest lepszą kartą od 8800GT dla Twojej informacji <_<

Jeżeli z allegro za 550PLN to naprawdę warto, w sklepach (nawet on-line) cena powyżej 800PLN, a ta z allegro nie ma jedynie pudełka (wersja OEM).

BlackRaven
komentarz
komentarz

Również brałbym Evga 8800GTS z allegro, wyższa wydajność od 8800GT, lepsze chłodzenie i możliwości podkręcania ;D

tomini2
komentarz
komentarz
Polecam kartę mam ją od dwóch miesięcy i nie narzekam NFS pro Street na max detalach z max rozdzielczością działa płynnie. Jak na razie jej nie kręcę ale jak będzie taka potrzeba to jest potencjał do tego. Kupuj lepsza karta od 8800 GTS.

wtrącę się w temat, a jak u ciebie jest z hałasem , bo u mnie karta ta jest bardzo głośna i nie wiem czy taka jest czy ją reklamować?

djgoo
komentarz
komentarz
wtrącę się w temat, a jak u ciebie jest z hałasem , bo u mnie karta ta jest bardzo głośna i nie wiem czy taka jest czy ją reklamować?

powinna chodzić cichutko ja jej wogóle nie słyszę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.