x-kom hosting

Wyrzucanie gier do pulpitu i błąd nvlddmkm

Jasiek321
utworzono
utworzono

Witam, mam następujący problem z komputerem,mianowicie komputer wyrzuca gry do pulpitu. Robiłem testy zasilacza, procesora, karty graficznej oraz pamięci RAM w programie occt i wszystko było w porządku, temperatury również w normie. Próbowałem również instalacji starszych sterowników jednak to nie pomogło.  W podglądzie zdarzeń pojawia się wtedy następujący wpis:

Nie można odnaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia 0 ze źródła nvlddmkm. Albo składnik wywołujący to zdarzenie nie jest zainstalowany na komputerze lokalnym, albo instalacja jest uszkodzona. Możesz zainstalować lub naprawić składnik na komputerze.

Jeśli zdarzenie pochodzi z innego komputera, wraz ze zdarzeniem może być wymagane zapisanie informacji o wyświetlaniu.

Do zdarzenia dołączono następujące informacje:

\Device\00000092
Error occurred on GPUID: 100

Zasób komunikatu jest obecny, ale nie odnaleziono tego komunikatu w tabeli komunikatów

Konfiguracja:

ASUS TUF GAMING X670E-PLUS
AMD Ryzen 5 7600

G.SKILL 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 Trident Z5

Cooler Master MWE Gold V2 850W

Gigabyte GeForce RTX 4070 WindForce OC 12GB GDDR6X

Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM710

Co może być powodem awarii i jak ewentualnie postępować w dalszych krokach?

leelareso
komentarz
komentarz

Sterownik reinstalowałeś przez program DDU? Wrzuć też screena z crystal disc info.

Jasiek321
komentarz
komentarz

image.thumb.png.0ac9b531e9dca333deb89e5c244bb0ae.png

O to chodzi? Tak, używałem DDU.

Jasiek321
komentarz
komentarz

@leelareso Masz może jakiś pomysł co to może być?

leelareso
komentarz
komentarz

nope

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.