x-kom hosting

Wyłączanie się monitora podczas gry

Maxcamaross
utworzono
utworzono (edytowane)

Gdy gram w gry (War thunder , Valorant) wyłącza mi się bez powodu monitor ale komputera normalnie działa i nawet słychać na słuchawkach grę która miałem załączoną, nie wyskakuje żadne powiadomienie przed wyłączeniem monitora i dzieję się to 1-2 minuty po załączeniu rozgrywki, jedyne co pomaga w takim momencie to restart komputera. Spotkało mnie to jakiś miesiąc temu, działo się to jeden dzień i ustało. Wczoraj znowu powróciło ale po raz kolejny tylko na jeden dzień, aktualnie nie ma żadnego problemu. W komputerze nic nie było robione przed tą awarią.

Jeśli chodzi o rzeczy które zrobiłem to Sprawdzałem temperatury GPU (są normalne, 65-67 stopni max. program - HWmonitor oraz MSI Afterburner), próbowałem zmienić kabel przesyłający obraz (próbowałem HDMI ,Display Port, zmieniałem również na inne wejścia w karcie graficznej ale nie pomogło) Skanowałem komputer antywirusem (nic nie znalazło, używany program - Malwarebytes), Próbowałem inny monitor i było dokładnie to samo oraz Sprawdzałem sterowniki karty graficznej. Miesiąc temu naprawiło się to samo i po prostu gdy wstałem rano na następny dzień wszystko działało bez problemu, tak samo stało się dzisiaj.

 

Specyfikacja komputera :
Płyta główna - ASUS PRIME B560M-A
Procesor - Intel Core i5-10600KF 4.1GHz

Pamięć RAM - 32GB 3200MHz ADATA XPG GAMMIX CL16
Karta graficzna - MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC 12GB GDDR6
Zasilanie - SilentiumPC Vero L3 700W 80Plus Bronze

System - Win10


Proszę o pomoc w tym czego to może być problem, jest to dosyć dziwna sytuacja

  • 1 miesiąc później...

Maxcamaross
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie za pomoc, dobra organizacja. Problem został już rozwiązany
Dla osób które będą miały podobny problem napisze że zasilacz był problemem

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.