x-kom hosting

Problem z włączaniem komputera

Minio03
utworzono
utworzono

Witam jestem tu nowy i nie za bardzo znam się na elektronice można powiedzieć że co nie co skubnąłem mam problem z komputerem. Ostatnio przy wyłączaniu komputera nie chce się wyłączyć ledy świecą i chłodzenie działa dlatego od jakiegoś czasu wyłączałem go przyciskiem i nagle zaczął dawać BIOS dźwięki a dokładnie 6 3 krótkie przerwa i 3 krótkie postanowiłem może głupio bez wiedzy ale zamieniłem kości ram miejscami i zadziałało normalnie się zamykał ale gdy go wyłączyłem i na następny dzień włączyłem znów zaczął dawać te 6 dźwięków i wtedy już go nie mogłem włączyć więc zamieniłem tak jak było wcześniej teraz tylko czasami mam te 6 dźwięków i musze 2 razy go wyłączać i włączać ale nie powiem że trochę mnie to martwi dlatego że od czasu gdy mam te beeps to system mój zaczął lekko się opóźniać tak samo jak wysokie spadki fps w grach. Gdyby ktoś mi pomógł byłbym bardzo wdzięczny. Niżej moje podzespoły 
- Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz   3.10 GHz
- 16GB RAM (dwie po 8 )
Karta graficzna NIVIDIA GeForce GTX 1060 3GB

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.