x-kom hosting

Komputer do gier i pod montaż filmu

Malsti_28
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim,

Mam zamiar za niedługo składać komputer i mam już wybrane części ale chciałbym żeby ktoś jeszcze ocenił czy wszystko jest spoko. Komputer generalnie będzie pod gierki głównie jakieś fabularki (jedi:survivor np) i pod programy adobe czyli obróbka zdjęć i montaż filmu itd. Od razu zaznaczam, że zależy mi na rtx'ie i intelu.

Części:

-Karta graficzna: rtx 4070 super lub rtx 4070 ti super zastanawiam się czy dopłacać tego tysiaka

-Procesor: i5 14600k

-Płyta główna: MSI B760 Gaming plus wifi

-Ram: Kingston Fury Renegade ddr5 32gb 6000MHz

-Dysk ssd m.2: Lexar NM790 2tb, szybkość odczytu:7400mb/s, zapisu:6500mb/s

-Zasilacz: Endorfy supremo fm5 gold 850 W

-Chłodzenie cpu: Endorfy fera 5 argb

-Obudowa: Endorfy regnum 400 argb

 

Za wszystko wychodzi około 7500 lub 8500 zł w zależności od karty jaką bym wziął

 

Co sądzicie?

 

Darkoss93
komentarz
komentarz

Hmm z tego co juz na yt widziałem to 4070ti super to nie taki super wyszedł na plus pamięc chłodzenie AiO bym wrzucił do Procka z K

KillaHill
komentarz
komentarz

A granie w jakiej rozdzielczości? 

Zasilacz ewidetnie do zmiany na coś ATX 3.0 PCIe 5.0 pod Supery. 

  • Dobra wypowiedź 1
Malsti_28
komentarz
komentarz

@KillaHill w 1440p

Malsti_28
komentarz
komentarz

@KillaHill Generalnie wybór padł na zwykłą superkę a i zmieniło się też kilka rzeczy takich jak procek na i5 14500 i płyta główna MSI pro Z790-p wifi. 

Dzięki za polecenie zasilacza 

A lepsze chłodzenie masz na myśli aio czy po prostu jakieś lepsze powietrzne

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.