x-kom hosting

Co wybrać według was 4070 4070 super 4070ti czy moze Rx 7800 lub 7900

Darkoss93
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie na początku lutego robie ostatnie zakupy i szukam karty i teraz ponownie zrobił się dylemat nie wiem co wybrać

Pentium320
komentarz
komentarz

Do jakiej kwoty, do jakich gier/zastosowań, do jakiego monitora (rozdzielczość) i do jakiej reszty zestawu?

Darkoss93
komentarz
komentarz

przedział 2000-3500 max ew dołoże moze ze 100-200 jak coś zaciekawi bardzo głownie w gry jakie gram to Battlefield 5 Battlefield 2042 Call Of Duty. Chciałbym ograć nowego Spider Mena  Avatara Cyber Punka Assasyna Origins wkoncu dokonczyc potem Mirag Alan Wake i dokonczyc RDR2 Monitor mam 24 Cale 144hz FHD potem planuje kupic 1440p 24 cale

Pentium320
komentarz
komentarz

Jeszcze do jakiego procesora i zasilacza.

RX 7900 XT trochę wykracza poza budżet, choć może zmieni się to w najbliższym czasie. Podobnie RTX 4070 Ti. Dlatego na chwilę obecną IMO najciekawiej wypada 4070 Super będącą po prostu następcą 4070 z niewielkimi usprawnieniami za niewielką dopłatą. Od AMD brakuje trochę karty w tym przedziale cenowym, RX 7800 XT jest tańszy ale i co do zasady słabszy

  • Dobra wypowiedź 1
Darkoss93
komentarz
komentarz

Procesor ryzen 5 7600 zasilacz be quiet straigh power 11 850 Platinum 

Pentium320
komentarz
komentarz

To dowolna z tych kart zadziała bez problemu.

Darkoss93
komentarz
komentarz

Tyle tego jest ze się dylemat robi hehe 

Krisgard
komentarz
komentarz

Jak chcesz grać z rt to wybierz sobie rtx 4070 super bo ma najlepszą wydajność. Ja wybrałbym nvidie dla dlss 3.0 i wydajnosci w rt

Darkoss93
komentarz
komentarz

Zobaczę jak tam się ceny jeszcze rozwiną bo fajnie by z grą było dorwac 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.