x-kom hosting

Monitor nie wyświetla obrazu mimo wykrywania go przez komputer

RUDI23
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mam pewien dziwny problem ze starszym już monitorem LG FLATRON E2240
kiedyś wyświetlał obraz w komputerze bez zarzutów jednak ostatnio nie chcę współpracować z komputerem
Monitor podpięty do karty przejściówką z VGA na HDMI i komputer go wykrywa aczkolwiek nie wyświetla obrazu
monitor sprawny ponieważ podpinałem go do laptopa przejściówką i wszystko było na swoim miejscu
sprawdzałem kartę graficzną i wszystkie porty są poprawnie obsługiwane przez inne monitory
próbowałem też przejściówkami na DVI i również komputer wykrywa monitor ale nadal nie wyświetla obrazu
sterowniki najnowsze podpinałem także inne monitory do komputera i wszystko działało poprawnie
może ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie problemu bardzo proszę o pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.