x-kom hosting

Jakie kości ram byłby lepsze ?

Gunteddy
utworzono
utworzono

Posiadam taki sprzęt 
Procesor: AMD Ryzen 9 3900X
Gaming Pro Carbon X570
MSI Geforce RTX 2080 Ti 11GB
HyperX Predator (32 GB,3200MHz)
Samsung 1TB 860 EVO
Samsung 1TB 970 PRO\512 PRO plus jakiś samsung ssd
Deepcool CASTLE 360RGB
Corsair HX750 750Wpl
 

Jakie kości ram byłby lepsze ? co tu wymienić na ten czas ? Pozdrawiam 

leelareso
komentarz
komentarz

kości ram są wystarczające. Zależy od budżetu. Możesz kupić rtx 4070/80 super a procek wymienić na 7 5800x3d

Gunteddy
komentarz
komentarz

A dzięki za odpowiedz. Chciałbym też dokupić kosci ram bo mam dwa słoty wolne? Czy kupić kości takie same jakie są czy lepiej zrobić cos innego ? 

leelareso
komentarz
komentarz

tylko po co? Więcej kości to większe obciążenie dla kontrolera.

+ mogą pojawić się komplikacje pokroju problemów z xmp albo w ogóle wystartowaniem pc przy takiej ilości ramu w 4 kościach.

Gunteddy
komentarz
komentarz

Czyli odradzasz dokupienia dwóch kości  ? Wydaje mi się ze lepiej programy by sie odpalały przy strimingu itp. 

leelareso
komentarz
komentarz

jak nie zapychasz tych 32 gb ramu to większej wydajności nie będzie zbytnio. Zawsze możesz kupic i odesłać jak będą komplikację, tylko musisz identyczny kupić

Gunteddy
komentarz
komentarz (edytowane)

no takie obciążenie teraz mam przy włączonych 4 kartach opery, jakiś programach typu spotify, discord itp Plus gra - to ściąga 11gb ramu
Nie wiem jak sie zachowuje jeszcze przy grach typu elden ring jakis soulików 

Edytowane przez Gunteddy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.