x-kom hosting

Biały ekran w grach

Gość
utworzono
utworzono

Witam, odkąd podłączyłem drugi monitor do kompa zaczął mi wyskakiwać biały ekran w grach. Z tym że czasem dzieje sie to po godzinie czasem po 10 min gry 

wcześniej gdy grałem na 1 monitorze wszystko było wporządku

wygląda to tak że gram i nagle na obu monitorach wyskakuje white screen przez chwilę słychać dźwięk ale zaraz i on się zacina aż wkońcu ekrany robią się całe czarne i pomaga tylko reset komputera 

stawiam że karta graficzna jest za dużo obciążona ale gry śmigają jak należy a drugi monitor używam bardziej do spotify czy discorda lub żeby w tle coś oglądać 

mój komp to 

i5-10400f

gtx 1650 super 4 gb 

16 gb ramu 

dwa dyski jeden ssd drugi hhd i to tyle co wiem co to może być? Bo ja stawiam na kartę

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Czy to, czy problem pojawia się po godzinie czy po 10 minutach zależy od konkretnej gry, czy jest całkowicie losowe?

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.