x-kom hosting

Zepsuta głowica na dysku przenośnym

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
Karooo1993
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

 

Czy jest tutaj ktoś, kto mógłby mi pomóc z pamięcią zewnętrzną Toshiba Canvio Basics 2TB? Prawdopodobnie jest uszkodzona głowica. Dysk był podpinany do różnych portów USB, podłączany też innym kablem. Czasem widać, że jest jakiś folder, ale nie jest nazwany jak zawsze, czyli TOSHIBA. I klikając na pojawiający się folder czasem pojawia się komunikat o jakimś błędzie. Nie pamiętam już jaki, coś na zasadzie, że dysk nie może być odczytany.

 

Czy jest ktoś, kto mógłby pomóc mi w odzyskaniu danych? I też zależy mi bardzo na czasie.

 

Oczywiście za odpłatą. Będę ogromnie wdzięczna.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Karolina

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

W takim przypadku sama nic nie zrobisz...dysk musi być rozebrany i : odblokowana głowica lub zrobione obejście na innej głowicy w celu odczytania danych a to wszystko w warunkach hermetycznych. Koszt? Spory - ale jak zależy Ci na danych to nie ma innego wyjscia.

 

Do momentu oddania dysku do serwisu proponuje nie podłaczać go żeby głowica nie rysowała powierzchni dysku jesli jest uszkodzona bo dane zrobią bye bye 

  • Dobra wypowiedź 1
Karooo1993
komentarz
komentarz

bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.