x-kom hosting

100% użycia procesora

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Mogeto ,
Karolinq
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema dzisiaj włączam kompa a tu 100% użycia CPU oglądałam filmiki na YT jak to zlikwidować nic nie pomogło poniżej daje zdj w tle nic nie było włączone żadna gra ani program tylko menadżer zadań 

IMG_20240122_184410.jpg

  • Rekomendowana odpowiedź
Mogeto
komentarz
komentarz

Jeżeli jesteś na pulpicie i nie masz nic włączonego, to użycie procesora wynosi stałe 90-100%?

W chwili gdy odłączysz internet użycie procesora uspokaja się, czy nadal wynosi 90-100%?

 

Na screenie masz odpalone programy np Discord. Wyłącz go i sprawdź to o czym pisałem wyżej. Podaj też model procesora.

Karolinq
komentarz
komentarz

Tu jest najlepiej pokazane

IMG_20240122_185745.jpg

Wszystko wyłączone a nadal 100%

Celerona g4900

leelareso
komentarz
komentarz
10 minut temu, Karolinq napisał:

Celerona g4900

Jezus. To windows 10?

Karolinq
komentarz
komentarz (edytowane)

11 wibdows

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeszcze gorzej lol. 2 rdzenie to już mało jak na obecne czasy niestety.

leelareso
komentarz
komentarz

Czyli omijałaś to jakoś te wszystkie zabezpieczenia związane z niekompatybilnością sprzętu?. Ten procesor ma 2 rdzenie i tylko 2 wątki. Ten procek będzie miał takie zużycie przy tym windowsie.

Karolinq
komentarz
komentarz

@Mogeto chodził płynnie nawet w gta 5 60fps było więc luz Clay czas miał małe użycie więc to nie możliwe 

@Mogeto chodził plynnie

  • Haha 1
leelareso
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Karolinq napisał:

gta 5 60fps

bez szans

  • Dobra wypowiedź 1
Mogeto
komentarz
komentarz
57 minut temu, Karolinq napisał:

Wszystko wyłączone a nadal 100%

Ukryta koparka (wirus) pracuje tylko wtedy jeśli masz włączony internet. Gdy wyłączysz internet, to nadal jest 100% użycia?

Karolinq
komentarz
komentarz

@Mogeto tak jak jest wyłączony nadal mam 100%

@leelareso no jak nie xdd

@leelareso jak uda mi się naprawić ten problem wyśle tutaj zdjęcie 

Bromidum
komentarz
komentarz (edytowane)
  • RogueKiller Anti Malwarehttps://www.adlice.com/roguekiller/#alt_download
    Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania).    

 

Przeczytałem komentarze wyżej. Faktycznie może wynikać to ze słabego sprzętu. ;) 

leelareso
komentarz
komentarz

@Karolinq Normalnie xD. To tak jakby astrofizykowi powiedzieć że ziemia jest płaska lub mechanikowi że maluch z oryginalnym silnikiem setę robi w 3 sekundy. No nieeee, pewnych rzeczy technologicznych nie przeskoczysz + są filmiki na yt jak działa ten procesor na win 11 i u nich też jest po 80-100% zużycia w w gta 5 szarpane 50/40 fps

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
Karolinq
komentarz
komentarz

@leelareso proszę bardzo

IMG_20240129_182829.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

Ale co to udowadnia? Nic :facepalm:

1. To powinno być w formie filmu. Też mogę wybrać lokację i moment w którym mam peak fps.

2. Brak podanych ustawień graficznych.

3. Brak podanej rozdzielczości

  • Dobra wypowiedź 1
leelareso
komentarz
komentarz

ps. Gta ma fajny benchmark i  możesz nagrać przebieg.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.