x-kom hosting

problem z odtwarzaniem filmikow na moim PC

---Kamil---
utworzono
utworzono

Czesc, od ok. miesiaca (moze troche wiecej) mam problem z odtwarzaniem filmikow na moim komputerze (windows 11, amd ryzen 5 5500,  amd radeon rx6600, gigabyte b450m k, ssd 512 m2, ram 16gb.) Gdy scrolluje X (twittera), uzywam messenger, czy chociazby ogladam youtube i przelacze karte (wtedy w rogu ekranu pojawia sie male okienko z filmem)

zamiast filmikow widze czarany ekran.

Nie wiedzialem czy jest to problem z przegladarka czy nie, wiec pobralem jakis filmik, zeby odtworzyc go w Media Player i mialem ten sam problem. 

Mam aktualne wszystkie sterowniki i zrobione wszystkie windows upadate. Chcialem przywrocic komputer do stanu z np: 1/2 miesiecy do tylu, ale najstarszy punk przywracania jaki byl dostepny to 09.01.2024 i przywrocenie do tego momentu nic nie dalo.

Tutaj przyklad: (na ss normalnie widac filmik, gdy np: zmienie glosnosc filmik rowniez na chwile sie wyswietla,)

 

Screenshot (filmik jakis randomowy z internetu)

image.thumb.png.29553d680b86f1ea98e89f6eae37914c.png

 

 

Zdjecie z telefonu:

image.png.c747bf4463044f11dd7f0084e6573673.png

 

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

To podsumowując, żeby dobrze zrozumieć, masz problem z odtwarzaniem filmów, gdy przechodzisz na inną aplikację? Jeżeli tylko odtwarzasz film i nic innego nie robisz to jest wszystko w porządku, tak?

---Kamil---
komentarz
komentarz

@Anawa nie, na YouTube mam włączone jakieś ustawienie, że jak przełączę kartę to w rogu ekranu pojawia się małe okienko z filmikiem i właśnie w tym okienku zamiast filmiku mam czarny ekran (gdy normalnie mam włączony filmik działa bez problemu). Na Media Player twitter, etc. w ogóle nie mam obrazu, albo pojawia się on po jakimś czasie. Chciałem zrobić ss ale tam normalnie widać ekran, nie wiem z czym to problem monitorem/karta graficzna/dyskiem (wszystkie sterowniki mam aktualne)

 

Anawa
komentarz
komentarz

Od kiedy masz ten problem z wyświetlaniem filmików? Stawiałbym wstępnie na problem z kodekami.

---Kamil---
komentarz
komentarz

od jakiegos miesiaca moze dwoch. chcialem przywrocic system do stanu z przed 2 miesiacy ale najstarszy punkt przywracania mam zrobiony 9.01.2024

Anawa
komentarz
komentarz

Jak masz możliwość, to najlepiej przywrócić system do ustawień fabrycznych.

  • 2 tygodnie później...
ekson_
komentarz
komentarz

Z jakiej przeglądarki korzystasz?
Zamiast odtwarzacza systemowego zainstaluje VLC media player... nie potrzebujesz tam kodeków. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.