x-kom hosting

[Rozwiązany] Jak usunąć kreatora?

kkk11
utworzono
utworzono

Hej :) Parę m-cy temu zainstalowałam jakiś program do odtwarzania filmów lub sterownik. Nie pamiętam co ot było :huh: nie udało mi się dokończyć tej instalacji. A teraz gdy włączam komputer pojawia się kreator instalacji nowego sprzętu. A na dole w pasku pojawia się info, że wykryto nowy sprzęt, który może działać niepoprawnie. Jak to wyłączyć??? Gdy chcę odinstalować ten nieduanie zainstalowany program komputer wyłącza się :unsure:

naekana
komentarz
komentarz

kreator instalacji nowego sprzętu
Postępuj według wskazówek kreatora. Doprowadź instalację do końca.
kkk11
komentarz
komentarz

Nie da rady. Zaczyna wyszukiwać jakiegoś programu, którego nie ma. Nie chcę tego instalować. Chcę się tego pozbyć :)

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Spróbuj odinstalować w Trybie Awaryjnym, jeśli się nie uda, to programem CCleaner.

//chyba wybaczamy neakeanie :)

naekana
komentarz
komentarz
Chcę się tego pozbyć smile.gif
Pobierz -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...leaner+2.06.567, następnie narzędzia->odinstaluj program.

// I'm sorry, jesiona był szybszy

kkk11
komentarz
komentarz

Dzięki :) Zaraz pobiorę programy :) Komp należy nie do mnie ale jak b,ędzie okazja to się tym zajmę :)

Sean
komentarz
komentarz

Gdy włączy się kreator na pytanie "Czy windows może połączyć się z witryną Windows Update aby wyszukać oprogramowanie" odpowiedz "Tak, tylko tym razem" i klikasz Dalej ... następnie kreator uwidoczni informacje "Ten kreator pomaga zainstalować oprogramowanie dla" zobacz co tam pisze :) i podaj nazwe

kkk11
komentarz
komentarz

Nie da rady. Osoba, która ma ten problem nie posiada w domu internetu. Albo użyje tego programu do porządkowania dysku albo problem pozostanie :angry:

Sean
komentarz
komentarz
Nie da rady. Osoba, która ma ten problem nie posiada w domu internetu. Albo użyje tego programu do porządkowania dysku albo problem pozostanie :angry:

Ale tu nie chodzi o dostęp do internetu tylko o to co ten kreator chce instalować ... na podstawie tego będziemy wiedzieli czego szukać :) ...

kkk11
komentarz
komentarz

Ok. i pojawia się takie cudo ST3TIGER SCSI Controller Cokolwiek to jest <_<

naekana
komentarz
komentarz

chcę odinstalować
W jaki sposób próbujesz odinstalować? Powinno się to robić za pomocą apletu: start->określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne->zmień lub usuń programy i następnie wyszukujesz ten sterownik: ST3TIGER SCSI Controller i "odinstaluj".
kkk11
komentarz
komentarz

Próbowałam za pomocą "oczyszczania dysku", tylko tak usuwam programy. Nic to nie dało. Komputer się wyłącza.

naekana
komentarz
komentarz

Oczyszczanie dysku nie służy do usuwania programów, wejdź w aplet dodaj/usuń programy (tak jak napisałam w poprzednim poście) i odinstaluj.

kkk11
komentarz
komentarz

Przekazałam radę potrzebującemu ;)

dar55
komentarz
komentarz

eeeh , wejdź w menadzer urządzeń i wyłącz SCSI , nie będziesz miał kreatora

  • 2 tygodnie później...
kkk11
komentarz
komentarz

Nie znalazłam SCSI :|

danielek316
komentarz
komentarz

Prawym przyciskiem myszki na Mój komputer-> Właściwości-> Sprzęt->I pierwszy od góry jest menedżer urządzeń

Jak już go uruchomisz masz pozycje kontrolery SCSI i RAID

Rozwijasz z listy SCSI -> Prawy Przycisk myszki i wyłącz

:D

  • 2 tygodnie później...
kkk11
komentarz
komentarz

Dzięx :)

Znalazłam ale nie chce się wyłączyć. Tz. jak wybieram "wyłącz" albo 'odinstaluj sterownik" to ponownie uruchamia się komputer. Jak się włączy to znów jest ten przeklęty kreator :/

Sean
komentarz
komentarz

Czy koleżanka używa może program deamon tools ? jeżeli tak to niech go odinstaluje ... do dysków wirtualnych niech użyje ultraiso pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.