x-kom hosting

System windows wyskakiwanie znaczku caps lock na ekranie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
Bartexinho
utworzono
utworzono

Siema pomoze mi z takim problemem zawsze jak klikam caps lock wyskakuje mi znaczek caps locka  (obrazek patrz). Czy wie ktoś jak to wylaczyć?obraz_2024-01-19_211959190.thumb.png.91b5df182a3b88447c5d48060d6e73e2.png

Anawa
komentarz
komentarz

To jest laptop? Zobacz, czy nie ma jakiegoś programu-nakładki producenta uruchomionego w tle.

Bartexinho
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa Tak to jest laptop. Tylko cos takiego jest wlaczone i nie widze zadnej nakladki lenovo

image.png.b44c73ab8f5a155c85b0bb17e5fc463d.pngimage.png.3a6015aa72a9c2e3e2813dfb7e180470.png

Edytowane przez Bartexinho
Bartexinho
komentarz
komentarz

@Gawel nie działa 

Gawel
komentarz
komentarz

TranslucentTB co to jest ? SteelSeries GG to program do obsługi myszki i klawiatury, tak ? Jak tak to tam poszukaj

Bartexinho
komentarz
komentarz (edytowane)

TranslucentTB to aplikacja do paska zadan a steel series tak nie ma nic na tej apce nie widze jeszcze poszukam

Edytowane przez Bartexinho
Bartexinho
komentarz
komentarz

@Gawel  nic nie ma

Gawel
komentarz
komentarz

Nie ma bo nie musi być w ustawieniach. Wpisz w lupce autostart i wyłącz te dwie aplikacje. Restart i zobacz.

Bartexinho
komentarz
komentarz

@Gawel  sprawdzalem nie dziala

Gawel
komentarz
komentarz

@Bartexinho Sam Windows nie posiada takiego powiadomienia, trzeba szukać w aplikacjach. Ja nie wiem co tam masz zainstalowane.

Bartexinho
komentarz
komentarz

@Gawel a dalo by rade na jakas rozmowe i bys pomogl?

 

Bartexinho
komentarz
komentarz

@Gawel siema zainstalowalem system od nowa i nadal sie pokazuje

 

Anawa
komentarz
komentarz

Jaki to jest model laptopa?

Bartexinho
komentarz
komentarz

@Anawa  Lenovo Legion i5

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Wyłącz wyświetlanie caps lock / num lock na ekranie poprzez program Lenovo Vantage. Jest to funkcja "on-screen display" (OSD).

Bartexinho
komentarz
komentarz

@Anawa dzieki dziala 

 

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.