x-kom hosting

Ez debug LED VGA a później boot

Mierzyniak
utworzono
utworzono

Witam więc właśnie na nowo złożyłem komputer i podczas włączania wyświetla mi się dioda CPU ta znika a następnie pojawia się VGA i na końcu boot wie ktoś co mogę z tym zrobić?

 

Specyfikacja komputera:

CPU: Ryzen 5 3600x

GPU: Radeon Rx 580

RAM: 2x8gb patriot Steel viper

MOBO: MSI b450 tomahawk max

Dysk: adata su750

Dysk2: Goodram px500

Zasilacz thermaltake litepower RGB 550W

 

Kable oraz karta na 100% sprawne 

leelareso
komentarz
komentarz

no ale tak ma byc

Mierzyniak
komentarz
komentarz

No dobrze ale na monitorze zero obrazu 

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

@Mierzyniak Nic o tym nie mówiłeś =) Bios aktualizowałeś do najnowszej wersji lub zleciłeś to przed zakupem bo tutaj nowszy bios jest potrzebny dla tego cpu na tej płycie.

Mierzyniak
komentarz
komentarz

Nie zleciłem ponieważ płyta używana, a co do zaktualizowania to wystarczy tylko włożyć płytę z pudełka do czytnika DVD czy jak?

I oczywiście włączyć komputer 

leelareso
komentarz
komentarz

 

 

jak nie masz starszego cpu to robisz tak jak na filmie, wyciągasz bebechy zostawiasz zasilacz.

Mierzyniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Poprzedni właściciel powiedział że aktualizował bios jakoś w kwietniu

A podczas robienia tego flasha i robiąc wszystko tak jak na filmie, nie robi mi się ten proces ponieważ ta czerwona dioda miga mi tylko 3 razy jakbym resetowal bios a nie instalował

Mierzyniak
komentarz
komentarz

Aktualizacja włożyłem gt710 do komputera włączył się bios wyszedłem z niego żeby włączyć kompa no i teraz wyświetla się tylko dioda VGA 

Mierzyniak
komentarz
komentarz

Ale obrazu dalej nie ma

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.