x-kom hosting

Brak wykrycia mikrofonu ze słuchawek z jednego Jacka 3.5mm - Słuchawki Arctis 1 przewodowe

Monteziak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, zakupiłem słuchawki Arctis 1, podłączyłem do komputera stacjonarnego do przedniego gniazda dźwięku i dźwięk działa lecz mikrofon nie jest wykryty. Mikrofon działa na laptopie starszym laptopie ponieważ sprawdzałem. Co muszę zrobić by wykryło mi mikrofon? Nie znam się zbytnio i liczę o pomoc, wszelkie podzespoły mogę podesłać. 

Edytowane przez Monteziak

Gawel
komentarz
komentarz

Nie jestem specem słuchawkowym, ale jak słuchawki są combo to gniazdo też powinno. Pewnie w laptopie masz jedno gniazdo a w PC dwa. 

Screenshot_2.jpg

Monteziak
komentarz
komentarz

@Gawel Właśnie problem polega w tym że słuchawki mają jednego jacka a wejście w komputerze mam dwa, słuchawki i mikrofon, co w takim razie mam zrobić?

 

Gawel
komentarz
komentarz

Według producenta kabel powinien być w pudełku 

Screenshot_1.jpg

Monteziak
komentarz
komentarz

@Gawel takiego nie dostałem, kupione z MediaExpert może tam nie wysyłają wraz ze złączem. Czy zamówione złącze powinno działać? Adapter

 

 

Gawel
komentarz
komentarz

@Monteziak Może kupiłeś je z ekspozycji. Ten adapter powinni ci teraz dać za darmo. Ja bym zrobił awanturę, powiedz że producent deklaruje kabel w zestawie. Jak ci nie dadzą kabla to naślesz na nich Wojowników Maryi ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.