x-kom hosting

Mirillis Action 4.38 - Jak ustawić do zgrywania z player.pl w czasie rzeczywistym?

lufa9999
utworzono
utworzono

Witam. 
Z platformy internetowej player.pl zgrałem filmy w czasie rzeczywistym, za pomocą Mirillis Action 4.38. Mam ustawioną rozdzielczość nagrania na 1280x720 i 50 klatek. Problem jest taki, że nagrany materiał nie chce się poddać jakiejkolwiek obróbce. Mija się głos z obrazem, obraz co jakiś czas podskakuje itp. Zawsze obrabiam filmy za pomocą Adobe Premiere ale tutaj jest porażka. Próbowałem też przekonwertować programem Any Video Converter kodekiem mp4, przy wielu innych konwersjach jest idealny ale tutaj też dźwięk mija się z obrazem. To, co zgrałem za pomocą Mirillis to tylko na komputerze mogę normalnie oglądać. Wrzucę parametry materiału. Od razu piszę że to moje pierwsze zgrywanie w życiu czegoś w czasie rzeczywistym więc jestem trochę laikiem.
Pomoże mi ktoś, poradzi jak skonfigurować Mirillis Action żeby nagrania nadawały się do obróbki? Mam laptopa Dell i Windows 11.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.