x-kom hosting

Problem z kartą graficzną nividia geforce GTX 1050 w laptopie

writen
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, Mam problem z swoją kartą graficzną nividia geforce GTX 1050, Gry zamiast działać na tej karcie działają na zintegrowanej, próbowałem wiele razy to zmienić. zauważyłem, że nie włącza się panel sterowania nividia ani nie wyświetla się po kliknięciu prawego przycisku myszy na pulpicie jak to było kiedyś. a na razie nie chcę wymieniać sprzętu. Wie ktoś jak to rozwiązać? A więc przedstawię sprzęt: 

-Posiadam laptopa lenovo legion 81FV

-Procesor    Intel(R) Core(TM) i5-8300H CPU @ 2.30GHz, 2304 MHz, Rdzenie: 4, Procesory logiczne: 8
-Karta graficzna NIVIDIA GeForce GTX 1050 oraz karta zintegrowana Intel(R) UHD Graphics 630  

-RAM 8 GB
 
 image.png.aedbe880410eb4248e0fa4c828d7775b.pngWyświetla się też coś takiego w menedżerze urządzeń  

Edytowane przez writen

anioł2009
komentarz
komentarz

Czy w menedżerze urządzeń karta 1050 jest widoczna beż wykrzyknika, pytajnika lub błędu w jej właściwościach ???

writen
komentarz
komentarz (edytowane)

tak 

ale włączyłem i wyłączyłem kartę i nagle nic nie pokazuje image.png.896fd1dc7aa616eb6816a7e18474bdb5.png

 

a pokazywało taki wykrzyknik dopiero jak włączyłem i wyłączyłem karte wykrzyknik zniknął 

 

@anioł2009 ale nawet jak nie ma tego wykrzyknika  nic sie nie zmieniło 

Edytowane przez writen
anioł2009
komentarz
komentarz

Karta moze byc uszkodzona 

  • Dobra wypowiedź 1
leelareso
komentarz
komentarz

Spróbuj przeinstalować sterownik, jak nie będzie problem z instalacją to pewnie kaput. Do odinstalowania sterownika nvidi użyj programu DDU.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.