x-kom hosting

Kierownica PC/PS5

Kagebushin
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, jaką wybrać kierownicę do gier NFS, Forza Horizon na PC/PS5 do 1500 zł?? Raz w życiu miałem kierownice z 18 lat temu za 140 parę zł pamiętam, ale nie pamiętam na co zwracać uwagę przy wyborze nowej gdyż dawno nie grałem w gry wyścigowe, teraz technologia poszła do góry i jestem w tyle z nowościami. Zależy mi na tym, żeby w zestawie był lewarek, a pedały dobrze trzymały się paneli podłogowych to z takich komfortowych rzeczy, a co do reszty chciałbym usłyszeć od was opinie. Czekam na propozycje :)

Edytowane przez Kagebushin

adijedi
komentarz
komentarz

Cześć, te gry nie są stworzone pod kierownice, nie ma za bardzo wyboru, z logitech g29

thrustmaster t128 t300

zobacz sobie assetto corsa - czasami są fajne promocje na ps, gran turismo sport

aby pedały nie jeździły Ci po podłodze to najlepiej kup sobie do tego stelaż wheel stand pro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.