x-kom hosting

Windows chwilę po starce systemu zatrzymuje się i pomaga tylko twardy reset

duzytoster_filipek
utworzono
utworzono

Cześć,

 

problem objawia się tuż po starcie systemu. Jestem w stanie chwilę coś poklikać na pulpicie, ale po krótkim czasie cały komputer się zatrzymuje i jedyną opcją jest reset.

 

Dzieje się tak na nowo zakupionej przeze mnie płycie MSI H310M PRO-M2 PLUS i procesorze I5-9600KF, a do samego systemu dostałem się tylko i wyłącznie dlatego, że wyłączyłem w biosie Intel Turbo Boost i XMP - wcześniej komputer zatrzymywał się już podczas POST-u. Podejrzewam, że jest to wina zasilacza, ale nie jestem pewien czy nie może być to problem właśnie z płytą.

 

Zasilacz SilentiumPC Elementum E2 450W

Anawa
komentarz
komentarz

Zatrzymuje się, czyli widzisz dalej wszystko co jest na ekranie i nie możesz nic zrobić czy pokazuje się czarny ekran... ?

 

Jaki masz tam dysk?

duzytoster_filipek
komentarz
komentarz

Widzę wszystko to co jest na ekranie, tak jakby ktoś zrobił zrzut ekranu. Z tym że komputer totalnie nie odpowiada. Dysk to SSD Samsung 980 NVME 500gb, ale dysk normalnie śmiga na poprzedniej konfiguracji więc to nie raczej w nim problem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.