x-kom hosting

Klawiatura laptopa Medion sama pisze

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam laptopa Medion. Od pewnego czasu klawiatura sama pisze literę w. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Podlałeś czymś albo wpadł jakiś okruch...W laptopie o to bardzo łatwo. Klawa do porządnego wydmuchania albo wymiany.

Gość
komentarz
komentarz

Jak ją poprawnie wydmuchać?

Ryzenek
komentarz
komentarz
Jak ją poprawnie wydmuchać?
Sprężonym powietrzem albo odkurzaczem

(Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G przy użyciu Tapatalka)


anioł2009
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Gość napisał:

Jak ją poprawnie wydmuchać?

odwracasz laptopa do góry nogami pod lekkim kątem, możesz pacnąć reką w klawę parę razy i pędzel + powietrze. Mnóstwo syfu wypada w ten sposób o ile nie jest klejący.

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Odkurzaczem nie radzę, bo z mojej klawiatury pozbyłem się kiedyś kilku klawiszy, gdy przez roztargnienie użyłem odkurzacza... :D

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Odkurzacz nie pomógł. Klawisz W wyciągnąłem  z klawiatury i gniazdo jest czyste. Powietrzem nie dmuchałem. W tej chwili podłączam klawiaturę zewnętrzną usb ale za każdym razem po uruchomieniu Windowsa 10 klawiatura laptopa zaczyna pisać więc szybko ją odinstalowywuję. Wiecie może jak na stałe odinstalować klawiaturę laptopa tak aby system jej nie przywracał kiedy uruchamiam Windowsa? 

Anawa
komentarz
komentarz

Na stałe to mechanicznie trzeba by odłączyć, ale nie wiem, czy to dobry pomysł... bez klawiatury nawet do BIOS nie wejdziesz.

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.