x-kom hosting

Kabel atx 12v

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
Szymek322
utworzono
utworzono

Cześć, jestem zielony w tym i przychodze z zapytaniem posiadam starą płytę główną a kupiłem nowy zasilacz i posiadam takie wejście na kabel jak na zdjeciach a kabel od zasilacza mam tylko takie jak na drugim zdjęciu czy znajde jakis adapter zeby to podlaczyc?IMG_8675.thumb.jpeg.ae42a36cd96b46632488a4ee49fe3ef6.jpeg

IMG_8667.jpeg

leelareso
komentarz
komentarz

jaki to zasilacz??

i płyta?

Szymek322
komentarz
komentarz

zasilacz Gigabyte P550B 550W 

płyta asus h81m-p

  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz

wg specyfikacji posiada on obraz.png.cd169c3f65f6db53b4fd8d76907bfa8b.png złącze 4+4pin do zasilania cpu, użyj go ;d

  • Dobra wypowiedź 1
Mogeto
komentarz
komentarz

Ten przewód 6pin co pokazałeś na zdjęciu, on służy do podpięcia zasilania karty graficznej (o ile karta tego wymaga). Jego nie wpina się do płyty głównej. Do płyty głównej wpina się przewód 4pin lub 8pin (8pin jest często łączony z 4+4). W Twoim przypadku trzeba wpiąć jedynie 4pin, bo gniazdo zasilania procesora w Twojej płycie głównej to 4pin.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.